Харків
Лікар Андролог, Репродуктолог, Сексолог, Сексопатолог, УЗД-фахівець, Уролог Малишкін Дмитро Ігорович на Doc.ua
Консультація
Я, Малишкін Дмитро Ігорович, уролог-андролог, лікар вищої категорії. Працюю з 2003 року. Консультую пацієнтів віком від 18 років. Як лікар- сексопатолог працюю з 2013 року та можу консультувати пацієнтів рiзного віку з відповідних питань. Спеціалізуюся переважно з питань андрології, репродуктології та сексопатології. Маю 10-рiчний досвiд роботи у медичних центрах репродуктології як лiкар- андролог та сексопатолог. Проводжу ОНЛАЙН- КОНСУЛЬТАЦІЇ (WhatsApp, Telegram, Viber). Напередодні консультацiï ми погоджуємо час проведення, необхiднiсть вiдео- пiдтримки, пацiєнт надсилає всі наявні актуальні результати аналізів та висновків додаткових досліджень. З кожним пацієнтом проводжу докладну консультацію тривалiстю близько 60 хвилин, в ходi якої з'ясовую, яка саме проблема у даного пацiєнта, пояснюю ïï можливi причини та розвиток. Потiм ми разом виробляємо алгоритм-тактику обстеження та лікування (якщо це необхідно). Пiсля завершення консультацiï надаю докладний друкований висновок (консультацію – інструкцію) в електронному вигляді. Основні захворювання, лікуванням яких я займаюся: чоловіче безпліддя; передчасна еякуляція; еректильна дисфункція; зниження статевого потягу (лібідо); «стертий оргазм». Діагностика та корекція андрогенного дефіциту у чоловіків (чоловічий клімакс); лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом; лікування порушення сечовипускання: прискорене сечовипускання, утруднене сечовипускання,болiсне сечовипускання.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 405 відгуків

Максим 09 Липень 2024
Все пройшло доброе, я задоволений консультацією, дякую.
Божена 13 Червень 2024
Гарна консультація, задоволена, мене все влаштувало, дякую.
Микита 10 Червень 2024
Катерина 06 Червень 2024
Дуже гарна консультація, візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, я вдячна.
Сергій 02 Червень 2024
Онлайн консультація пройшла належним чином, залишився задоволеним.
Сергій 01 Червень 2024
Приємно поспілкувались з лікарем, відповів на всі питання та надав рекомендації. Онлайн консультація пройшла чудово.
Сергій 16 Травень 2024
Був детальний огляд проблеми, та запропонований конструктивний план її вирішення.
Владислав 27 Квітень 2024
Онлайн консультація мене цілком влаштувала, задоволдений отриманою інформацією. Дякую.
Олена 29 Березень 2024
Дуже сподобалася консультація. Пройшло все відмінно.
Юрій 28 Березень 2024
Видно, що людина фахівець, приємний у спілкуванні, гадаю і як людина не погана. Взагалі, як спеціаліст, він на висоті - не вузько профільний, а розуміється у широкому спектрі, щоб бачити проблему з декількох різних планів.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Всі лікарі Харків