Харків
Лікар Ортопед, Травматолог, Хірург Хмаренко Олександр Миколайович на Doc.ua

Хмаренко Олександр Миколайович

Хмаренко О.М. лікар-ортопед вищої категорії. Стаж роботи більш 30 років. Має досвід роботи як з травмами кінцівок та їх наслідками та ортопедією стопи, гомілково-ступневого суглобу, плоскостопістю, деформаціях стоп та пальців. Останні 12 років займається перевавжно проблемами стопи з направленням на хірургічне лікування складних проблем.

Освіта

• Луганський державний медичний інститут (1991)
  • Інтернатура зі спеціальності травматологія-ортопедія (1992)
  • Первинна спеціалізація з дитячої ортопедії, Харківський інститут патології хребта та суглобів ім. Ситенко (2013)

Курси

Курси передатестаційного вдосконалення з ортопедії-травматології (1996, 2002, 2007, 2012):

• «Патологія стопи» на базі Клініки патології стопи та складного протезування в Київському науково-дослідному інституті
  • травматології та ортопедії
  • «Хірургія кисті» в Харківській медичній академії післядипломної освіти
  • Навчання сучасним методам оперативного лікування патології стопи на базі РУДН, Москва (2001)
  • Участь в Міжнародному навчальному курсі ESSKA-AFAS-ASTAOR зі спеціальності «Хірургія стопи і гомілковостопного суглоба» (2012)
  • AO Trauma Cours–Basic Principles on Fracture Management (2014)

Участь в асоціаціях

• Харківське товариство ортопедів-травматологів

Виконувані процедури

• Консультативний прийом
  • Оперативні втручання при захворюваннях та травмах кінцівок
  • Консультації з приводу артритів, артрозів, травм кінцівок
  • Виготовлення ортопедичних устілок на прийомі за 15 хвилин

• молоткоподібні деформації стоп
  • неврома Мортона
  • плоскостопість
  • натоптиші
  • хвороби кисті- синдром канала запястка, гігроми кисті

Перевірені відгуки про лікаря

72 Відгуки
Вікторія 24 Січень 2024
Все гаразд.
Ольга 19 Січень 2024
Лікар досвідчений та компетентний, надав всі необхідні рекомендації, дякую.
Сніжана 08 Січень 2024
Мені лікар дуже сподобався, було питання щодо компресивного перелому. Інший лікар в рентгенкабінеті не зміг поставити мені діагноз, сказали що перелому немає. Лікар Хмаренко направив мене на КТ для правильного діагнозу, бо були підозри що перелом. Лікар гарний, гарно ставиться до пацієнтів, чітко відповідає на питання, все пояснює. Якщо будуть питання, то можна лікарю подзвонити для уточнення
Олена 08 Січень 2024
Я отримала відповіді на всі свої запитання, залишилась задоволена прийомом
Андрей 11 Грудень 2023
Доктор провел осмотр, сразу указал проблему, дал рекомендации. Хороший врач, все было отлично

Всі лікарі Харків