Івано-Франківськ
Лікар Нарколог, Психіатр, Психолог, Психотерапевт, Психіатр-нарколог Царук Євген Григорович на Doc.ua
Консультація від2300 грн
Займається ефективним лікуванням порушення працездатності, депресивних станів, синдрому хронічної втоми, страхів, тривоги, апатії та млявості, порушення сну, шизофренії, психічних розладів в осіб похилого та старечого віку. Лікувально-профілактична робота серед пацієнтів психіатричного, наркологічного профілів. первинний огляд пацієнта, встановлення попереднього діагнозу, призначення лікування з подальшим підбором підтримуючого лікування. Також веде прийом англійською мовою.
Відгук

Перевірені відгуки про лікаря 991 відгук

Ілля 16 Жовтень 2024
Георгій 14 Жовтень 2024
Віталій 08 Жовтень 2024
Віталій 07 Жовтень 2024
 Максимально компетентний лікар, все що я хотів отримати інформацію, я від нього отримав.
Максим 04 Жовтень 2024
Валерій 03 Жовтень 2024
Лікар гарний фахівець, професіонал своєї справи, вислухав, надав поради лікування, відповів на всі запитання. Все сподобалось
Ольга 24 Вересень 2024
Лікар дуже уважно вислухав, приділив психотип, підібрав мені лікування, усе докладно мені розповів. В цілому усім задоволена
Олександр 19 Вересень 2024
Огузхан 18 Вересень 2024
Лікар дуже сподобався, видно що професійний спеціаліст. Виконав свою роботу як треба. Абсолютно немає ніяких зауважень до роботи лікаря, все було відмінно.
Альбина 18 Вересень 2024
Мені все сподобалось, лікар компетентний
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right