Дніпро
Лікар Невролог Клименко Юлія В'ячеславівна на Doc.ua

Клименко Юлія В'ячеславівна

Лікар другої категорії
Доктор займається виявленням та лікуванням патологій нервової системи. Лікує порушення мозкового кровообігу, уражень нервової системи різного походження, головний біль різного генезу, мігрень, невралгії, склероз і епілепсію. Здійснює амбулаторний прийом пацієнтів.
  • Отримала сертифікат фахівця (2013)

Досвід роботи:

• Лікар-невропатолог неврологічного відділення поліклініки № 1 СМСЧ № 6 (2015)
  • Лікар-невропатолог неврологічного відділення в Державній установі "Українському державному науково-дослідному інституті медико-соціальних проблем інвалідності міністерства охорони здоров'я України" (2016)
  • Лікар-невропатолог в консультативно-діагностичному центрі КЗ "ДКОШМД" ДОР "(2018)
  • Лікар-невропатолог МЦ "Оксфорд Медікал Дніпро" (2018)

Освіта

• Дніпропетровська державна медична академія (ДДМА), лікувальна справа (2011)
  • Інтернатура за фахом невропатолог в неврологічному відділенні Кіровоградської обласної лікарні (2012)

Курси

• Підвищення кваліфікації на базі ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» кафедра МСЕ та реабілітації ФПО «Актуальні питання організації медико-соціальної експертизи, реабілітації хворих та інвалідів при неврологічних захворюваннях» (2015)
  • ПАЦ на базі ДЗ "МДА МОЗ України ФПО кафедри нервових хвороб і нейрохірургії «Нервові хвороби»(2016)

Перевірені відгуки про лікаря

11 Відгуки
Олеся 02 Лютий 2024
Все добре пройшло, все сподобалось. Все що треба було дізнатися, я дізналася.
Ольга 24 Січень 2024
Марина 25 Жовтень 2023
Сподобався лікар, все пояснила. Все, що я хотіла, я отримала
Яна 19 Жовтень 2023
Лікар уважно мене вислухала. Все, що можна було зробити на первинному огляді, лікар все зробила згідно з протоколом, назначила мені додаткові обстеження, все по темі, ніяких питань до лікаря немає
Марина 06 Липень 2023

Всі лікарі Дніпро