Дніпро
Лікар Нефролог Ященко Тетяна Дмитрівна на Doc.ua

Ященко Тетяна Дмитрівна

Лікар-нефролог. Напрямок роботи: діагностика та лікування пієлонефриту, гломерулонефриту, діабетичних нефропатій, подаргічніх нефропатій, захворювань сполучної тканини, діагностика первинних і вторинних уражень нирок хворих на хронічну ниркову недостатність, імуно-запальних і імуннологічніх уражень нирок
  • Автор 10 наукових публікацій, член ниркового фонду України. Обласний позаштатний спеціаліст головного управління охорони здоров'я з нефрології з 2006 р.

Освіта

• Закінчила Дніпропетровський медичний інститут, спеціальність - лікувальна справа, кваліфікація - лікар (1982)

Виконувані процедури

Напрямок роботи:

• діагностика і лікування пієлонефриту, гломерулонефриту, діабетичних нефропатій, подаргічніх нефропатій, захворювань сполучної тканини;
  • діагностика первинних і вторинних уражень нирок хворих на хронічну ниркову недостатність, імуно-запальних і імуннологічніх уражень нирок
  • діагностика і лікування неінфекційних захворювань нирок і гострого ураження нирок

Перевірені відгуки про лікаря

22 Відгуки
Олена 15 Лютий 2024
Візит до лікаря задовольнив мої очікування, зручно комфортно, все зрозуміло, дякую.
Лариса 15 Лютий 2024
Задоволена, дякую.
Наталія 15 Лютий 2024
Була на прийомі у цього лікаря, все сподобалося, тільки приємні враження від спілкування, отримала гарну консультацію, дякую.
Денис 08 Лютий 2024
Онлайн консультація нас цілком задовольнила, максимально інформативно, дякую.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Ніна 25 Січень 2024
Враження приємні, кваліфікований фахівець, все мені пояснила, дякую.

Всі лікарі Дніпро