Дніпро
Лікар Психіатр, Психотерапевт Кожушко Валерій Валерійович на Doc.ua

Кожушко Валерій Валерійович

Валерій Валерійович — психіатр, психотерапевт, лікар вищої категорії. Лікар допомагає побороти такі захворювання, як: неврастенія, порушення адаптації, шизофренія, афективні розлади та інші психічні захворювання.

Освіта

• Дніпропетровська державна медична академія, (1997);
  • інтернатура за фахом «Лікар-психіатр», (1997 -1998).

Курси

• Харківська академія післядипломної освіти, тематичне удосконалення «когнітивно-бихевиоральная терапія», (2013);
  • ДДМА, кафедра психіатрії ФПО, тематичне удосконалення «Актуальні питання психіатрії та наркології», (2015);
  • Конференція «На межі компетенції психіатрії та неврології: Психічні розлади при епілепсії, первазивних і обумовлених органічного ушкодженнями мозку розладах розвитку, розладах екстрапірамідної системи, неврологічні захворювання, маніфестують з розладів психіки та поведінки», (2018);
  • ДДМА, кафедра психіатрії ФПО, тематичне удосконалення «Актуальні питання психопатології, патопсихології та психокорекції осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби в Україні а також біженців і переселенців із зон військових конфліктів», (2018-2019);
  • Харківська академія післядипломної освіти, спеціалізація «Психотерапія», (2019);
  • Харківська академія післядипломної освіти, тематичне удосконалення «Психотерапія в реабілітації психічно хворих», (2019);
  • ДДМА, кафедра психіатрії ФПО, передатестаційний цикл «Психіатрія».

Участь в асоціаціях

• Асоціація психіатрів України

Виконувані процедури

• клінічне обстеження і діагностика з використанням міжнародних протоколів;
  • релаксаційні методики, дихальні техніки;
  • навчання технікам подолання тривоги і відчуття провини, робота з аутоагрессивною поведінкою;
  • медикаментозне лікування розладів психіки та поведінки;
  • психотерапія хронічних психічних розладів, невротичних станів, розладів особистості;
  • короткострокове консультування для вирішення гострих і тривалих стресових ситуацій з використанням технік когнітивно-бихевіоральної терапії;
  • групова психотерапія;
  • арт-терапія афективних і тривожних розладів.

Перевірені відгуки про лікаря

61 Відгуки
Єва 13 Квітень 2024
Сподобався лікар.
Сергій 10 Квітень 2024
Це був первинний прийом, але на данному етапі мене все влаштувало, дякую.
Ярослав 14 Лютий 2024
Все сподобалося на візиті. Лікар відповів на всі мої  запитання. Як спеціаліст цей лікар дуже компетентний у своїй справі. Я і надалі буду звертатися до цього лікаря за консультацією.
Юлия 23 Грудень 2023
Все добре було.
Владислав 09 Грудень 2023
Усе сподобалось, залишився задоволеним консультацією.

Всі лікарі Дніпро