Дніпро
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Пономаренко Валентина Олександрівна на Doc.ua

Пономаренко Валентина Олександрівна

Валентина Олександрівна - лікар-гінеколог з великим стажем роботи, яка приймає жінок для профілактичного огляду або проходження лікування гінекологічних проблем. У своїй практиці використовує метод кольпоскопії для виявлення патологій в жіночій організмі. Також проводить УЗД щитоподібної залози, УЗД м'яких тканин, УЗД молочних залоз, УЗД органів малого тазу та черевної порожнини.

Освіта

• Дніпропетровська державна медична академія (1998)

Курси

• Тематичне удосконалення: Допплерографія в акушерстві та гінекології, УЗД в кардіології (2020)

Участь в асоціаціях

• Член асоціації акушерів-гінекологів України

Виконувані процедури

• Консультація лікаря-гінеколога: первинний чек-ап (гінекологічний огляд, мазок на флору, онкоцитологію, огляд та пальпація молочних залоз)
  • Кольпоскопія
  • УЗД органів малого тазу, УЗД молочних залоз
  • Лікування запальних захворювань органів малого тазу, статевих інфекцій
  • Введення та видалення внутрішньоматкових спіралей
  • Консультування з питань планування сім'і, прегравідарноі підготовки, з питань контрацепціі, з питань клімаксу
  • Біопсія шийки матки
  • РВ –лікування захворювань шийки матки
  • РВ-видалення папілом аногенітальноі області
  • УЗД щитоподібної залози, УЗД м'яких тканин, УЗД молочних залоз, УЗД органів черевної порожнини, УЗД органів малого тазу

Перевірені відгуки про лікаря

8 Відгуки
Інна 08 Грудень 2023
Лікар дуже професійний, мені сподобався, я задоволена
Юлия 04 Червень 2020
Мені сподобалося відвідування.
Валентина 27 Квітень 2020
Виктория 14 Квітень 2020
Очень внимательная, профессиональная доктор. Очень понравился визит. Рекомендую этого доктора.
Виктория 28 Лютий 2020

Всі лікарі Дніпро