Дніпро
Лікар Кардіолог, Кардіоревматолог Мицик Тетяна Євгеніївна на Doc.ua

Мицик Тетяна Євгеніївна

Тетяна Євгенівна - дитячий кардіолог. Лікар спеціалізується на діагностиці, терапії та веденні діток з вродженими чи набутими хронічними порушеннями в серцево-судинній системі, пороками розвитку, ревматичні процеси і т. д. Автор 24 наукових публікацій
  • ТУ за фахом, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика (2017)
  • ПАЦ за фахом, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика (2017)
  • Асоціація кардіоревматології України
  • Консультативний прийом
  • Огляд і вивчення анамнезу
  • Проведення і розшифровка ЕКГ, ЕхоКГ
  • Добовий моніторинг ЕКГ, АТ
  • Призначення індивідуальної схеми лікування

Освіта

• Днепропетровский ордена Трудового Красного Знамени медицинский институт (1990)
  • Интернатура, Днепропетровский ордена Трудового Красного Знамени медицинский институт (1992)
  • Специализация «Детская кардиоревматология», Национальная медицинская академия последипломного образования им. П. Л. Шупика (2001)

Курси

• Призначення індивідуальної схеми лікування

Перевірені відгуки про лікаря

99 Відгуки
Марія 04 Квітень 2024
Все дуже сподобалося, лікар уважний, дуже докладно нам пояснив нашу ситуацію, візитом задоволені
Валерія 22 Лютий 2024
Сподобалось відношення до дитини - дитина зовсім не боялась лікаря, усе подивилась, розказала що раніше робили не так (це не перший у нас лікар). Пояснила що взагалі з дитиною та що робити далі.
Маріанна 19 Лютий 2024
Все сподобалося, дякую.
Євгеній 08 Лютий 2024
Все сподобалося на візиті у даного лікаря. Все влаштувало, нормально було.
Марія 25 Грудень 2023
Ніяких претензій до лікаря. Лікар нам сподобався

Всі лікарі Дніпро