Дніпро
Лікар Нефролог Каратаєвська Тетяна Григорівна на Doc.ua

Каратаєвська Тетяна Григорівна

Лікар спеціалізується на лікуванні таких захворювань як нефрит, гломерулонефрит, пієлонефрит, сечокам'яна хвороба, амілоїдоз, нефроптоз, гідронефроз, медикаментозне ураження нирок, хронічна ниркова недостатність та ренальний нецукровий діабет. Здійснює прийом дітей від народження та до 18 років.

Експерт з дитячої нефрології Департаменту охорони здоров’я дніпропетровської обладміністрації. Є активним учасником міжнародних, всеукраїнських, регіональних конференцій з дитячої нефрології. Регулярно підвищує кваліфікацію.

Освіта

• 1975 рік — закінчила медичний інститут за спеціальністю «Педіатрія».

Курси

• В 2021 році пройшла навчання за курсом «Ураження нирок при ревматологічних захворюваннях».

Виконувані процедури

• Консультація, огляд, лікування.

Перевірені відгуки про лікаря

8 Відгуки
Варвара 27 Березень 2024
Прекрасний візит та прекрасний лікар. Все дуже сподобалося на візиті,  сподобалося, що лікар нічого лишнього не казав все було чітко та по факту. Можемо тільки рекомендувати цього спеціаліста усім, ми повністю задоволені роботою цього лікаря.
Аделіна 13 Березень 2024
Досвідчена та привітна лікарка, все мені пояснила, зробила необхідні призначення, дякую.
Анна 05 Березень 2024
Доктор полностью проконсультировал, провел осмотр, провел полный спектр лечения. Ми остались полностью довольны
Емілія 21 Лютий 2024
Чудовий лікар, супер! Лікар вивчила всю історію дитини від самого початку, уважно все подивилася всі результати аналізів і нюанси по дитині. Я дуже задоволена лікарем. Будемо ще звертатися і рекомендуємо лікаря.Лікар найвищої категорії, дуже хороший
Максим 31 Січень 2024
Врач потрясающая! Она умеет найти подход к любому случаю!

Всі лікарі Дніпро