Дніпро
Лікар Офтальмолог Оганезова  Сюзанна  Ованесівна на Doc.ua

Оганезова Сюзанна Ованесівна

Лікар консультує та лікує пацієнтів з патологією переднього та заднього відрізка очей, глаукомою, захворюваннями зорового нерва та іншими профільними хворобами.

Освіта

• 2004 - закінчила ДДМА, спеціальність «Лікувальна справа».
  • 2005 - науково-практична конференція офтальмологів з міжнародною участю, присвячена 130-річчю від дня народження академіка В.П.Філатова.
  • 2006 - пройшла інтернатуру на базі ДОКОЛ.
  • 2007 - початок роботи районним офтальмологом у Томаківській ЦРЛ.
  • 2012 - науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми первинної глаукоми та судинної патології органу зору».
  • 2012 - науково-практична конференція офтальмологів з міжнародною участю «Глаукома та захворювання поверхні ока».
  • 2012 - науково-практична конференція офтальмологів з міжнародною участю «Нейроофтальмологія. Патологія сітківки».
  • 2012 - науково-практична конференція дитячих офтальмологів України з міжнародною участю «Медичні та соціальні проблеми профілактики дитячої сліпоти в рамках програми ВООЗ.
  • 2022 - лікар-офтальмолог медичного центру «ОН Клінік Дніпро».

Лікування захворювань

• Косоокість
  • Короткозорість (міопія)
  • Демодекоз

Виконувані процедури

• Повне обстеження лікаря-офтальмолога (візіометрія, офтальмоскопія, обстеження переднього відрізка, визначення рефракції за допомогою КРФ)

Перевірені відгуки про лікаря

7 Відгуки
Марина 23 Лютий 2024
Сподобався прийом, проходимо лікування, звертатимося, якщо буде порібно, дуже дякую.
Любов 13 Лютий 2024
Чудова лікарка, мені допомогла, звертатимуся, в раіз потреби, дякую.
Наталія 26 Січень 2024
По перше професійний підхід, ввічлива, можна сказати, що відношення в неї не як до пацієнта, а як до близької людини. Залишилась надзвичайно задоволеною.
Вікторія 22 Листопад 2023
Лікар дуже вдумлива, дуже уважна. Мені все сподобалось, дуже зрозуміло все пояснила
Іван 18 Жовтень 2023
Лікар знайшов підхід до дитини, гарно все пройшло, консультація на високому рівні, задоволені

Всі лікарі Дніпро