Дніпро
Лікар Венеролог, Дерматолог, Дерматовенеролог, Дерматоонколог, Дерматохірург Кривко Світлана Василівна на Doc.ua
Кривко Світлана Василівна — лікар-дерматовенеролог вищої категорії, дерматоонколога, дитячий дерматолог. Досвід роботи з пацієнтами з різними шкірними захворюваннями, діагностика та видалення новоутворень на шкірі (невуси і базаліоми), займається лікуванням і профілактикою захворювань шкіри, волосистої частини голови і нігтьових пластин, робить лабораторну діагностику демодекозу. Має досвід діагностики та лікування захворювань шкіри у дітей будь-якого віку. Лікування псоріазу (фототерапія).

Освіта

• Дніпропетровський медичний інститут за спеціальністю «Педіатрія (1994)
  • Інтернатуру за фахом «Дерматовенерологія» (Дніпропетровська державна медична академія) (1996)

Курси

• Присвоєно вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Дерматовенерологія» (2004)
  • Курси первинної спеціалізації «Організація і управління охороною здоров'я» (кафедра удосконалення лікарів Харківського Медичного інституту післядипломної освіти) (2012)
  • Курси первинної спеціалізації з дитячої дерматології (ХМАПО) (2016)
  • Курси первинної спеціалізації з онкології (Запорізький медичний інститут післядипломної освіти) (2018)
  • Присвоєно 1 кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Дитяча дерматологія» (2021)

Участь в асоціаціях

• Член української асоціації лікарів дерматологів, венерологів і косметологів

Виконувані процедури

• дерматоскопія;
  • видалення новоутворень шкіри (радіохвиля і кріодеструкція);
  • діагностика і лікування захворювань шкіри, волосся і нігтів;
  • лікування псоріазу, фототерапія;

Перевірені відгуки про лікаря

166 Відгуки
Христина 19 Квітень 2024
Віктор 26 Лютий 2024
Чудовий лікар, все чудово пройшло.
Олена 20 Лютий 2024
Мені дуже сподобалося на візиті. Лікар надала гарні, чіткі відповіді з приводу того з чим я зверталася до неї. Також лікар надала хороші рекомендації, ретельно мене оглянула. Все було дуже добре.
Дмитро 09 Січень 2024
Лікарка приємна та професійна.
Павло 29 Грудень 2023

Всі лікарі Дніпро