Дніпро
3.9
Лікар Акушер-гінеколог Хмара Світлана Робертівна на Doc.ua

Хмара Світлана Робертівна

Світлана Робертовна займається проблемами жіночої репродуктивної системи, проводить консультаційну прийоми і діагностику, складає індивідуальні схеми лікування.
3.9

Досвід роботи:

• Лікар акушер-гінеколог жіночої консультації Міської лікарні №18 м. Дніпропетровськ. Лікар акушер - гінеколог гінекологічного відділення міської лікарні №7 за сумісництвом (2001)
  • Завідуюча жіночою консультацією Міської лікарні №18, Дніпропетровськ (2003)
  • Лікар акушер-гінеколог гінекологічного відділення Міської клінічної лікарні №7 (2019)

Освіта

• Дніпропетровський медичний інститут (1993)
  • Інтернатура по гінекології на базі Дніпропетровської державної медичної академії (1995)

Курси

• Курси «Репродуктивне здоров'я і контрацепція» на базі Дніпропетровської Державної медичної Академії, кафедра акушерства, гінекології та перинатології ФПО (2003)
  • Курси «Скринінг патології шийки матки» на базі Дніпропетровської державна медична академія, кафедра акушерства, гінекології та перинатології ФПО (2007)
  • Курси «Невідкладні стани в акушерстві та гінекології» на базі Дніпропетровської медичної академії МОЗ Ураїни (2011)
  • Курси «Перинатальна охорона плода» на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти (2017)
  • Учасник міжнародного форуму з сучасних проблем в акушерстві та гінекології, Київ (2018)
  • Учасник тренінгу «Кольпоскопія в діагностиці норми і патології шийки матки», Київ
  • Учасник школи-семінару «Гармонія гормонів основа здоров'я жінки», Київ

Наталія 11 Квітень 2024
Катерина 11 Квітень 2024
Направлено до клініки
Анастасія 14 Березень 2024
Лікарка не глянула моє УЗД з яким я прийшла, вона намагалася нав'язати здати аналізи в їхній клініці коли я лікарю сказала що я можу їх здати в іншому місці  по іншій ціні. Не сподобався візит
Марина 15 Серпень 2023
Перший раз потрапила до цього лікаря, відвідуванням залишилась задоволена. Лікар все підказала та надала консультацію. До лікаря буду звертатися ще
Марія 12 Вересень 2021

Всі лікарі Дніпро