Дніпро
4.5
Лікар Флеболог, Хірург, Судинний хірург Ольховик Сергій Олександрович на Doc.ua

Відгуки про Ольховик Сергій Олександрович

Лікар вищої кваліфікаційної категорії, ангіохірург, флеболог зі стажем в судинної хірургії понад 23 роки. Область професійних інтересів фахівця включає діагностику, хірургічне та терапевтичне лікування захворювань вен, судинних патологій. Співавтор понад 10 статей і декількох патентів.
4.5

Перевірені відгуки про лікаря 14 відгуків

Направлено до клініки
Вікторія 07 Березень 2024
На мою думку, лікар взагалі некомпетентний. До лікаря зверталася з проблемою на венах, мала при собі висновок УЗД.  Прийом почався з затримкою на 15 хвилин. На прийомі лікар навіть не провів огляд, здалеку глянув на проблему. Я не отримала відповіді на свої питання, лікар щось виписав, у висновку була написана інформація яка не відповідала дійсності. Прийом був декілька хвилин. Така консультація не варта таких коштів. Лікар рекомендував прийти до нього на прийом в іншу клініку і зробити іншу діагностику і тоді зможе щось сказати, бо лікар рахує що у мене тяжкий випадок і погане УЗД.  Я незадоволена роботою лікаря
Марина 15 Лютий 2024
Все добре, дякую.
Зинаида 21 Грудень 2023
Всё прошло хорошо, на наивысшем уровне.
Елена 16 Листопад 2023
Нормально, все добре пройшло. Лікар хороший спеціаліст.
Надія 24 Серпень 2023
Сергій Олександрович ввічливий і професійний лікар, дуже зрозуміло роз'яснив мою проблему і призначив лікування. Першим візитом залишилася задоволена.
Зінаїда 29 Червень 2023
Досвідчений лікар, дуже уважний, гарна консультація
Аліна 22 Червень 2023
Олександр 08 Червень 2023