Тельнова Ольга Іванівна

Відгуки про лікаря Тельнова Ольга Іванівна

Лікар вищої категорії
50 років досвіду
Дорослі
Заслужений лікар України. Протягом більш, ніж 30-ти років була головним спеціалістом міста. Протягом 40 років Ольга Іванівна поєднує практику, підготовку молодих фахівців і науково-практичну діяльність. Входить до числа кращих гастроентерологів України. Займається лікуванням хвороб печінки, нирок, шлунково-кишкового тракту. Спеціалізується на діагностиці, модифікація стандартів лікування, передопераційної підготовки та післяопераційного відновлення, ведення пацієнтів з гострими і хронічними захворюваннями системи травлення
Тал-Медікал, медико-консультативний кабінет
Повторний прийом - 400 грн. Дні і час прийому: вт, чт - 14:00-19:00, сб - 10:00-18:00
проспект Александра Поля, 33на карті
Кіровський (Центральний)
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Чт 29 Липень Пт 30 Липень Сб 31 Липень
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
208 Відгуки
Татьяна 22 Квітень 2021
Мне доктор понравилась, очень внимательная. Видно, что профессионал старой закалки.
Михаил 08 Квітень 2021
Очень компетентный доктор и с чувством юмором. Поняла суть проблемы, все объяснила и рассказала. Продолжаем на долго дальнейшее лечения
Людмила 28 Січень 2021
Я довольна этой консультацией, все хорошо прошло. Настолько контактный человек, что я даже не ожидала. Так легко, мне не было ни с одним доктором!
Ксения 05 Січень 2021
Хороший доктор! Приемом довольна
Валентина 20 Жовтень 2020
Доктор отличный и внимательный, просто замечательный. Очень грамотный доктор. Дополнительно обследуюсь и приду к доктору на повторный прием.
Анастасия 15 Жовтень 2020
Хороший, приятный в общении доктор! Прием понравился.
Евгений 13 Серпень 2020
Очень хороший специалист, много дала полезных рекомендаций. Визитом остался доволен
Диана 11 Липень 2020
Мені сподобалося, що все було розписано. Тобто, лікар все розписав, всі ліки, як потрібно лікуватися. Все уточнив. Відразу зреагував, що потрібно зробити УЗД, відразу назначив. Мені сподобалося, що був кваліфікований лікар.
Владимир 02 Липень 2020
Все хорошо, видно, что доктор компетентный. Прием понравился. Доходчиво все объяснила и рассказала.
Відповідь клініки 15 Липень 2020
Добрый день Владимир, спасибо за хороший отзыв. По поводу парковки, к нашему здание есть заезд со стороны улицы Ульянова, возле автомойки.
Відповідь клініки 15 Липень 2020
Наталия 28 Травень 2020
Доктор профессионал своего дела, это лучший доктор у которого я была
Показати ще 10 Відгукиautorenew
5 6 7 8 9 chevron_right

Лікарі поблизу