Дніпро
Лікар Гастроентеролог Тельнова Ольга Іванівна на Doc.ua

Відгуки про Тельнова Ольга Іванівна

Консультація від 600 грн
Заслужений лікар України. Протягом більш, ніж 30-ти років була головним спеціалістом міста. Протягом 40 років Ольга Іванівна поєднує практику, підготовку молодих фахівців і науково-практичну діяльність. Входить до числа кращих гастроентерологів України. Займається лікуванням хвороб печінки, нирок, шлунково-кишкового тракту. Спеціалізується на діагностиці, модифікація стандартів лікування, передопераційної підготовки та післяопераційного відновлення, ведення пацієнтів з гострими і хронічними захворюваннями системи травлення
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 257 відгуків

Тетяна 08 Травень 2024
Консультація пройшла на відмінно, лікарка все пояснила, відповіла на всі мої запитання, я задоволена, дякую.
Артем 03 Травень 2024
Консультація сподобалася, дякую
Людмила 30 Квітень 2024
Ольга Іванівна лікар з великим досвідом, дуже якісно провела онлайн консультацію, розпитала усе, загалом отримала усю інформацію, що хотіла, тому залишилась задоволеною.
Зоя 24 Квітень 2024
Консультація мені сподобалася, ставлю найвищу оцінку, дякую.
Світлана 19 Квітень 2024
Онлайн консультація пройшла дуже добре - гарно поспілкувались із лікарем, вона виявилась професійною.
Людмила 14 Квітень 2024
Я дуже задоволена роботою лікаря, я знала до кого я йду, у мене вся сімʼя лікувалася у лікаря. Лікар від Бога! Далі буду продовжувати у лікаря лікування
Анна 06 Квітень 2024
Катерина 04 Квітень 2024
Первая встреча, первые впечатления очень хорошие, хороший доктор, мы остались очень довольны онлайн консультацией
Євгенія 04 Квітень 2024
Дуже все сподобалося на консультації, спеціаліст теж дуже сподобався.
Михайло 19 Березень 2024
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right