Дніпро
Лікар Гастроентеролог, Терапевт Палійчук Олеся Юріївна на Doc.ua

Відгуки про Палійчук Олеся Юріївна

Консультація від 500 грн
Палійчук Олеся Юріївна має багаторічний досвід роботи з захворюваннями геріатричного і психотерапевтичного, гастроентерологічного, кардіологічного напрямків, хронічними захворюваннями легень і ін.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 196 відгуків

Констянтин 27 Червень 2024
Григорій 25 Червень 2024
Антоніна 30 Травень 2024
1000% кваліфікованості, дуже уважна, усе, що можна тільки сказати доброго то оце саме ця лікарка, вона допомогла вирішити наші проблеми тобто пояснила що маємо робити, щоб їх позбутись, бо ми не моли їх вирішити впродовж тривалого часу.
Юлія 27 Травень 2024
Не вперше відвідую цю лікарку, це мій гастроентеролог, завжди задоволена консультаціями та професійними рекомендаціями, дуже дякую.
Аліса 23 Травень 2024
Анонім 20 Травень 2024
Візитом задоволений, все було добре, дякую.
Станіслав 04 Травень 2024
Візит мені дуже сподобався, залишився усім повністю задоволений, мене все влаштувало.
Максим 23 Квітень 2024
Сподобалось все - обслуговування, спілкування, вирішення задачі, й тому подібне.
Антон 16 Квітень 2024
Чудовий, чуйний лікар. На всі  мої питання, лікар чітко надала відповіді. Загалом все класно було на цьому візиті.
Артем 15 Квітень 2024
 Візит пройшов нормально. Лікар відповіла на усі запитання, уважно слухає пацієнта, не перебиває, дійсно напрочуд спокійний лікар, який вміє усе чітко та доступно пояснити. Немає абсолютно ніяких претензій по роботі лікаря.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Всі лікарі Дніпро