Дніпро
Лікар Венеролог, Дерматолог, Трихолог, Дерматоонколог Литвин Мар'яна Станіславівна на Doc.ua

Литвин Мар'яна Станіславівна

Дерматоонколог вищої категорії, Мар'яна Станіславівна, працює з комплексною діагностикою та лікуванням, проводить видалення родимок, папілом, бородавок, займається лікуванням вітіліго, псоріазу, вірусних бородавок, кератозу, атопічного дерматиту
  • ТУ «Дерматовенерологія», Харьків
  • «Дерматоскопія і дерматоонкологія» під керівництвом проф. О. В. Богомолець Київ
  • Практичний курс радіохвильової хірургії з елементами шкірної та ротаційної пластики
  • Сертифікат учасника науково-практичного семінару з дерматології та венерології «Сучасні тенденції та майбутні перспективи в лікуванні дерматовенерологічних хвороб»
  • Курси підвищення кваліфікації з дерматоонкології (2017)
  • Курси підвищення кваліфікації з дерматохірургії (2018)
  • Член європейської асоціації дерматовенерологів
  • Член асоціації дерматовенерологів України
  • Член асоціації дерматовенерологів Дніпропетровської області
  • Діагностика та лікування гострих та хронічних захворювань шкіри та її похідних (нігтів і волосся)
  • Діагностика і лікування новоутворень шкіри – доброякісних і злоякісних

Освіта

• Днепропетровская государственная медицинская академия (2001)

Курси

• ТУ «Дерматовенерологія», Харьків
  • Курси підвищення кваліфікації з дерматоонкології (2017)
  • Курси підвищення кваліфікації з дерматохірургії (2018)

Участь в асоціаціях

66 Відгуки
Валерия 30 Серпень 2021
Надія 06 Серпень 2021
Антон 05 Серпень 2021
С доктором давно работаем. Самый лучший специалист в городе
Юлія 27 Липень 2021
Направлено до клініки
Баюшта 12 Червень 2021
Не понравилось отношение доктора. Я прождала тридцать пять минут в регистратуре. Сидели возле меня администраторы и не сказали мне ни пол слова. Не объяснили врач на месте или нет. И потом когда я уже попала в кабинет. Очень поверхностно и неприятно доктор себя повела. Сидела в телефоне. По звукам я слышала что, переписывалась с кем то. Меня, итак, задержали, я пришла вовремя.  Как доктор я не могу утверждать, я не говорю о врачебных способностях. Некрасиво поступает. Это тоже немаловажно.

Всі лікарі Дніпро