Дніпро
Лікар Уролог Романюк Максим Григорович на Doc.ua

Відгуки про Романюк Максим Григорович

Консультація
Оперуючий уролог проводить всі оперативні втручання генітальної хірургії: пластику вуздечки, обрізання, збільшення головки гіалуроновою кислотою, операції при варикоцеле, гідроцеле, кістах придатка, обструктивному безплідді і хвороби Пейроні, а також протезування статевого члена напівжорсткими, пластичними і гідравлічними протезами та ін.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 280 відгуків

Тетяна 18 Вересень 2024
Загалом візит пройшов непогано. Лікар хороший спеціаліст. Шкода що наша проблема не дуже стосувалася цього лікаря. Але лікар надав консультацію і чітко пояснив що потрібно робити далі.
Максим 20 Серпень 2024
З лікарями ми дуже повʼязані, маємо великий досвід відвідувань лікарів. Можемо сказати, що лікар чудовий! Лікар дуже гарна людина, доступно все пояснив, було хороше ставлення як до мене, так і до дитини. Лікар компетентний, ми задоволені
Ситуацію виправлено
Сергій 26 Липень 2024
Консультацією не задоволені - прописав лікування, прочитали відгуки по прописаним лікам - вони не працюють, будемо шукати іншого уролога.
Романюк Максим Григорович 31 Липень 2024
Шановний Сергію, ви звернулися до мене із підвищеним показником онкомаркера та майже відсутністю скарг. Ми зробили Вам УЗД, після якого незрозуміло чому такий підвищений рівень онкомаркеру. Враховучи це, основною проблемою стало розібратися, чи підвищений онкомаркер є грізним симптомом, чи це просто випадкове його підвищення (таке буває). Я Вам сказав, що лікування поки реального не можу призначати, а треба дивитися на показник крові в динаміці (через місяць із необхідною підготовкою), а поки що можете приймати ці два препарати, що відносяться до групи БАД, та можуть мати певну протизапальну дію на турбуючий Вас орган. Я хочу закцентувати Вашу увагу на ВАЖЛИВОСТІ перездачі онкомаркеру (такого самого, як і в минулий раз) після підготовки через місяць, і вже після цього вирішувати про тактику лікування.
Вячеслав 24 Липень 2024
Все було нормально, гарно прийняв ліар, все пояснив, дякую.
Максим 25 Червень 2024
Лікар компетентний, тактовний, все було добре, отримали необхідну консультацію і рекомендації, висновок. Ми задоволені візитом
Володимир 24 Червень 2024
31 Травень 2024
Лікар надав як належить консультацію. Гарно та доступно підказав багато нових моментів.
Антон 12 Квітень 2024
Візитом до уролога задоволений, все пройшло добре, дякую.
Вікторія 05 Квітень 2024
Лікар досвідчений, гарно ставиться до пацієнтів. Рекомендую
Сергій 28 Березень 2024
Сподобалось відношення, спілкування, усе чітко, з повагою. Усе що мене цікавило, відповів, запитував в мене, що було потрібно. Я консультацією залишився задоволеним.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Всі лікарі Дніпро