Лікар Уролог, Андролог, Сексопатолог Романюк Максим Григорович на Doc.ua

Відгуки про лікаря Романюк Максим Григорович

Лікар вищої категорії
12 років досвіду
Дорослі
Уролог, андролог, сексолог (вища категорія), проводить всі оперативні втручання генітальної хірургії: пластику вуздечки, обрізання, збільшення головки гіалуроновою кислотою, операції при варикоцеле, гідроцеле, кістах придатка, обструктивному безплідді і хвороби Пейроні, а також протезування статевого члена напівжорсткими, пластичними і гідравлічними протезами та ін.
Вибачте :(
В даний момент запис до лікаря через наш сервіс не ведеться
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
238 Відгуки
Леонид 20 Липень 2021
Доктор приятный человек. Толково все объяснил, помог разобраться в моей ситуации.
Дмитрий 08 Липень 2020
Все было четко и быстро, дал хорошие советы по моей проблеме, разъяснил, написал рекомендации по лечению. Психологически успокоился, все прошло хорошо
Маргарита 02 Липень 2020
Все пройшло добре. Ну сподобалось те, що шукає методи розв'язання проблеми. Підказує щодо обстеження.
Анонім 12 Червень 2020
Надав всю інформацію, відповз на всі питання, направив на УЗД. Комфортно спілкуватися.
Ольга 05 Червень 2020
Лікар все детально розповів та пояснив як правильно лікуватись, поставив точний діагноз. Дуже задоволена візитом
Виктория 02 Червень 2020
Понравилось отношение доктора. Всё подробно рассказал,подобрал оптимально лечение.
Валентин 02 Червень 2020
Очень все понятно и лаконично объяснил. Прописал лечение. Через 2 недели пойду на проверку
Вячеслав 01 Червень 2020
Лікар дуже чемний, уважний, терплячий до пацієнта, від нього відчувається професіоналізм.
Александр 18 Травень 2020
Все устроило, все супер. Хороший врач.
Алевтина 12 Травень 2020
Приятный и хороший специалист.
Показати ще 10 Відгукиautorenew
5 6 7 8 9 chevron_right

Лікарі поблизу