Дніпро
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог Паливода Лариса Володимирівна на Doc.ua

Паливода Лариса Володимирівна

Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог вищої категорії. Проводить гінекологічне УЗД і кольпоскопію для діагностики різних захворювань жіночої репродуктивної системи. Займається лікуванням ендометріозу, ендометриту, міоми матки, патологій шийки матки, оофоріта тощо. Консультує з планування бажаної вагітності і контрацепції
  • Учасниця II науково-практичної конференції «Гармонія гормонів - основа здоров'я жінки», м. Київ (2014)
  • Учасниця науково-практичної конференції «Актуальні питання репродуктивної медицини», м. Дніпропетровськ (2015)
  • Брала участь в роботі науково-практичної конференції «Сучасні підходи до діагностики та лікування дисгормональних захворювань молочної залози», м. Дніпропетровськ (2015)
  • Учасниця науково-практичної конференції «Медична турбота про якість жіночого здоров'я в різні періоди життя», м. Київ (2015)
  • Учасниця науково-практичної конференції «Гармонія гормонів - основа здоров'я жінки», м. Київ (2016)
  • Учасниця науково-практичної конференції «Гармонія гормонів - основа здоров'я жінки», м. Київ (2017)
  • Брала участь в роботі 1-го Всеукраїнського науково-практичного Форуму з міжнародною участю «Vaginus, Cervix, Uterus: інфекція, запалення, неоплазія», м. Київ (2017)
  • Брала участь в роботі 2-го Всеукраїнського науково-практичного Форуму з міжнародною участю «Vaginus, Cervix, Uterus: інфекція, запалення, неоплазія», м. Київ (2018)
  • Учасниця Міжнародного Форуму з сучасних питань акушерства і гінекології, м. Київ (2018)

Освіта

• Дніпропетровська державна медична академія, «Акушерство та гінекологія» (1990)
  • Інтернатура за спеціальністю «Акушерство та гінекологія», Оренбурзька обл., м. Орськ (1991)

Курси

• Курси по кольпоскопії на базі кафедри акушерства і гінекології ДДМА (2013)
  • Семінар для лікарів урологів і гінекологів «Запальні захворювання органів малого тазу: сучасний погляд на проблему» (2014)
  • Теоретичне навчання на семінарі «Актуальні питання ендокринної гінекології», м. Дніпро (2016)
  • Участь в Профі-Лабі «Зустріч професіоналів: вагітність, пологи, післяпологовий період» (2016)
  • Передатестаційний курс за фахом «Акушерство і гінекологія» (2018)
  • Підтвердила вищу категорію (2018)
  • Учасниця школи-семінару «Гармонія гормонів – основа здоров'я жінки», м. Київ (2018)

Участь в асоціаціях

• Член асоціації акушерів-гінекологів України

Виконувані процедури

• Консультативний прийом
  • Пальпація молочних залоз
  • Вагінальний огляд
  • Візуальна діагностика
  • Кольпоскопія
  • Видалення кондилом, папілом, родимок в інтимній зоні
  • Забір аналізів
  • Ехосальпінгоскопія
  • Вакуумна аспірація
  • Медикаментозне переривання вагітності
  • Лікування ерозії шийки матки радіохвилею
  • Установка спіралі

Перевірені відгуки про лікаря

81 Відгуки
Вікторія 01 Березень 2024
Направлено до клініки
Вероніка 13 Лютий 2024
Очень неаккуратный осмотр, дочка плакала от боли. Не рекомендуем!
Полина 12 Лютий 2024
Специалист очень хороший, прием мне понравился, все было хорошо
Поліна 12 Січень 2024
Лікар мені дуже сподобався, добре мене вислухала, назначила всі правильні аналізи які потрібно здати, далі будемо дивитися. Дуже гарна, компетентний лікар. Планую звернутися на повторний прийом до лікаря
Карина 04 Січень 2024

Всі лікарі Дніпро