Дніпро
Лікар Невролог Король Наталія Василівна на Doc.ua

Відгуки про Король Наталія Василівна

Консультація від 750 грн
Директор медичного центру доктора Король, займається лікуванням пацієнтів, які страждають від головних болів, хвороб хребта, запаморочення, слабкість в руках, ногах, хворобах нервової периферичної, центральної систем. Також доктор проводить реабілітацію після інсультів, травм.
Відгук

Перевірені відгуки про лікаря 251 відгук

13 Червень 2024
Швидко прийняла, поставила діагноз. Отримав від консультації усе, за чим йшов.
Оксана 06 Червень 2024
Лікарка коректна, уважно слухає, нічого зайвого не казала, призначила дообстеження, мені дуже сподобалося спілкування з нею. Дякую.
Ганна 05 Червень 2024
Заказывали выезд на дом специалиста. Очень хороший доктор, провела полный осмотр пациента, дала консультацию, сделала заключение неврологического статуса. Визитом доктора мы остались довольны
Яна 30 Травень 2024
 Дуже сподобався лікар, видно що гарний, компетентний спеціаліст у своїй справі.Дуже добре пройшов сам візит.
Борис 28 Травень 2024
Дуже вдячні Наталі Василівні, викливали додому лікарку. все було зроблено вчасно. консультація нам дуже сподобалася.
Олександр 28 Травень 2024
Мені лікар дуже сподобався. Візит пройшов просто чудово.
Ольга 24 Травень 2024
Дуже сподобався лікар. Прекрасно пройшов візит.
Ірина 08 Травень 2024
Марина 02 Квітень 2024
Мені все сподобалося, лікар склав гарне враження, хороший спеціаліст. Я задоволена візитом до лікаря
Яна 29 Березень 2024
Все понравилось - хороший квалифицированный доктор в своем деле, все четко рассказала.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Всі лікарі Дніпро