Дніпро
Лікар Гастроентеролог, Терапевт Зав'ялова Ірина Юріївна на Doc.ua

Відгуки про Зав'ялова Ірина Юріївна

Консультація від 650 грн
Лікар терапевт-гастроентеролог вищої категорії Зав'ялова Ірина Юріївна має великий досвід роботи, проводить лікування захворювань органів дихальної системи, захворювання органів сечовидільної системи, а так само веде прийом вікових пацієнтів
Відгук

Перевірені відгуки про лікаря 161 відгук

Олег 17 Червень 2024
Сподобались оперативність та кваліфікація лікаря.
Людмила 23 Травень 2024
Лікарка спеціаліст свої справи. Я до цього зверталась до інших Гастроентерологів вони мені не сподобались, а вона відразу поставила правильний діагноз та призначила правильне лікування, я почала приймати лікування і мені воно підходить.
Володимир 02 Травень 2024
Дуже приємна лікарка, все детально розповіла та відповідла на запитання, дякую, прийомом цілком задоволений.
Візит у клініку
Волод 02 Травень 2024
Приділяє достатньо часу, детально розбирається в проблемі, дуже приємна та позитивна в спілкуванні. Не ставить на меті розвести на гроші, як це роблять в багатьох клініках призначаючи ще купу аналізів та ін. Все сподобалось, рекомендую!
Андрій 01 Травень 2024
Чудовий лікар, візитом задоволений.
Каріна 03 Квітень 2024
Нам все дуже сподобалося на візиті. Все пройшло чудово. Лікар хороший, кваліфікований спеціаліст.
Ганна 02 Квітень 2024
Анатолий 05 Березень 2024
Доктор классный специалист! Я сам врач и могу оценить работу объективно. Консультацией остался доволен, профессиональный, высокий уровень.
Егор 14 Лютий 2024
Доктор очень высокого уровня, вылечила мне болячку, с которой я мучался 5 лет и до нее 4 гастроэнтеролога не могли справиться. Очень ей за это благодарен! Был не один раз, каждый раз прием очень позитивный, врач умеет слушать. Все что назначала, все работает.
Вʼячеслав 05 Лютий 2024
Лікар сподобався, достатньо професійний