Дніпро
Лікар Гастроентеролог, Терапевт Зав'ялова Ірина Юріївна на Doc.ua

Відгуки про Зав'ялова Ірина Юріївна

Лікар терапевт-гастроентеролог вищої категорії Зав'ялова Ірина Юріївна має великий досвід роботи, проводить лікування захворювань органів дихальної системи, захворювання органів сечовидільної системи, а так само веде прийом вікових пацієнтів

Перевірені відгуки про лікаря 156 відгуків

Каріна 03 Квітень 2024
Нам все дуже сподобалося на візиті. Все пройшло чудово. Лікар хороший, кваліфікований спеціаліст.
Ганна 02 Квітень 2024
Анатолий 05 Березень 2024
Доктор классный специалист! Я сам врач и могу оценить работу объективно. Консультацией остался доволен, профессиональный, высокий уровень.
Егор 14 Лютий 2024
Доктор очень высокого уровня, вылечила мне болячку, с которой я мучался 5 лет и до нее 4 гастроэнтеролога не могли справиться. Очень ей за это благодарен! Был не один раз, каждый раз прием очень позитивный, врач умеет слушать. Все что назначала, все работает.
Вʼячеслав 05 Лютий 2024
Лікар сподобався, достатньо професійний
Вікторія 01 Лютий 2024
Все пройшло добре, візитом залишилась задоволена.
Людмила 30 Січень 2024
Дуже чудовий лікар, сподобалася консультація. Дуже гарний, компетентний, приємний лікар. Все супер пройшло.
Анна 24 Січень 2024
Лікарка висококваліфікована та досвідчена, прийом провела добре, відповіла на всі мої питання, дякую.
Ірина 22 Січень 2024
Лікарка дуже високого рівня професіоналізму, я вже не вперше у неї на прийомі, і знову можу тільки похвалити, все, що призначала - діє, надалі визначене якісне лікування, я їй дуже вдячна.
Сабіна 10 Січень 2024
Хороший, приємний лікар.