Дніпро
Лікар Педіатр Панасюк  Ірина  Анатоліївна на Doc.ua

Панасюк Ірина Анатоліївна

21рік досвіду
Лікар приймає з такими захворюваннями: захворювання шлунково-кишкового тракту, бронхолегеневі патології, алергічні захворювання. Ірина Анатоліївна проводить планові огляди, складає графік вакцинації, надає консультації за результатами додаткових методів досліджень (лабораторні показники, УЗД).

Освіта

• 2002 - закінчила Дніпропетровську національну медичну академію, спеціальність «Педіатрія».
  • 2002 - закінчила інтернатуру, кваліфікація лікар-спеціаліст «Педіатр».
  • 2003 - початок роботи в КНП «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня», лікар–педіатр.
  • 2021 - отримала вищу категорію, спеціальність «Педіатрія».
  • 2023 - початок роботи в «ОН Клінік Дніпро».

Курси

• 2022 - науково-практична конференція «Ukraine PediatricGlobal – 2022. Session 5», Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, ГО «Українська асоціація медичної освіти», м. Київ, онлайн.
  • 2022 - «Респіраторні інфекції лікуй респіраторно. Респіраторні інфекції: до чого готуватись цього сезону?», Міжнародний конгрес з інфузіонної терапії, м. Київ, онлайн.
  • 2022 - «Педіатричні читання», ГО «Медичний простір», м. Київ онлайн.
  • 2022 - науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні інфекційні захворювання та суміжна патологія». Алгоритм діагностики та лікування, кафедра дитячих інфекційних хвороб Національного медичного університету ім. Богомольця. Кафедра інфекційних хвороб, Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, м. Київ, онлайн.
  • 2022 - НПК «ХІV Український гастроентерологічний тиждень», ДУ «Інститут гастроентерології НАМН України», м. Дніпро, онлайн.
  • 2022 - НПК «UkraineOncoGlobal – 2022. Session 6», Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, м. Київ, онлайн.
  • 2022 - НПК з міжнародною участю «ХІ Академічна школа з педіатрії». Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, м. Київ, онлайн.
  • 2022 - науково-практична конференція «UkraineNeuroGlobal – 2022. Session 5», ГО «Українська асоціація медичної освіти», Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, м. Київ, онлайн.
  • 2022 - «Педіатричні читання», ГО «Медичний простір», м. Київ, онлайн.
  • 2022 - майстер-клас «Зимові чинники респіраторних алергічних захворювань у дітей», Асоціація дитячих алергологів України ГО «Медичний простір», м. Київ, онлайн.

Лікування захворювань

• Фарингіт
  • Стоматит
  • Бронхіт
  • Інфекційний мононуклеоз
  • Тонзіліт

Виконувані процедури

• Планові огляди, складання графіка вакцинації, консультації за результатами додаткових методів досліджень (лабораторні показники, УЗД тощо)

Перевірені відгуки про лікаря

3 Відгуки
Вячеслав 04 Травень 2024
Очень хороший доктор, внимательно все выслушала, уделила достаточно времени, очень аккуратная. Мы очень довольны, что нашли такого хорошего специалиста. Доктора, как педиатра, очень рекомендуем
11 Березень 2024
Хороший врач, подсказала что делать, наш педиатр не справился с такой задачей - поставила один диагноз, и ребёнка совсем запустили, а Ирина Анатольевна нам помогла, полегче стало после применения её рекомендаций.
Юлія 09 Березень 2024
Гарний, уважний лікар, послухала, подивилась, поговорила. Приводила на консультацію підлітка, з яким важко знайти спільну мову, але лікарю начебто вдалось донести до неї що потрібно розмірковувати куди рухатись далі. На мій розсуд, дуже компетентна.

Всі лікарі Дніпро