Дніпро
Лікар Нефролог Князєва Ірина Леонідівна на Doc.ua

Князєва Ірина Леонідівна

Лікар проводить уретроскопію, цистоскопію, урофлоуметрію та інші процедури, спрямовані на діагностику захворювань сечової системи для проведення їх лікування. Для правильного дослідження організму аналізує сімейний анамнез і вивчає історію хвороб за все життя і т. д.
  • Опитування і вивчення історії хвороби дитини (важливі дані по аналізах і дослідженням не тільки за період, коли батьки почали турбуватися про стан здоров'я, а й за все життя)
  • Аналіз сімейного анамнезу
  • Огляд
  • Уретроскопія
  • Цистоскопія
  • Урофлоуметрія і інші процедури
  • Лікування токсичного, лікарського, тубулоинтерстициального нефриту
  • Лікування гломерунефріта, в тому числі вторинного - при дифузних захворюваннях сполучної тканини, геморагічному васкуліті
  • Лікування уролітіазу, нефрокальциноза, тубулопатии, дисплазії нирок, в тому числі кістозної дисплазії, полікістозній хвороби, губчастої нирки
  • Лікування редукційних та інших анатомічних дефектів (агенезія, аплазія, аномалія форми - підковоподібна нирка, додаткова нирка, подвоєння нирок, вроджений гідронефроз і ін.)
  • Допомога після нефректомії

• Лікування вроджених нефропатій, спадкового нефриту

Перевірені відгуки про лікаря

41 Відгуки
Анатолій 09 Березень 2024
Ми дуже задоволені роботою лікаря. Лікар дуже гарний, хороший спеціаліст, лікаря не хочемо міняти на іншого.
Анатолій 09 Грудень 2023
Владимир 04 Листопад 2023
Хороший лікар, візит до нього мені сподобався.
Віра 21 Жовтень 2023
Всё прошло нормально. Спасибо.
Лариса 12 Серпень 2023
Все було гарно, кваліфіковано