Дніпро
Лікар Проктолог Яроцький Генадій Григорович на Doc.ua

Яроцький Генадій Григорович

Геннадій Григорович є лікарем вищої категорії з проктології, кваліфікованим оперуючим проктологом і онкохірургом, що спеціалізуються на реконструктивно-відновлювальній хірургії товстої і прямої кишки, а також зони промежини. Авторству лікаря належить понад 10 публікацій з питань сучасної проктології

Науково-дослідна діяльність Геннадія Григоровича торкається питань діагностики та терапії гострих патологій черевної порожнини при аномаліях в будові товстого кишечника, а також терапії ректовагінальное свищів та ін.

Освіта

• Днепропетровская государственная медицинская академия, специальность "Лечебное дело", 1996 г.;
  • Специализация по направлению "Проктология", Харьковская медицинская академия последипломного образования (ХМАПО);
  • Специализация по направлению "Онкохирургия", Запорожская медицинская академия последипломного образования (ЗМАПО).

Курси

Геннадій Григорович пройшов стажування з проктології на базі відділення колопроктології та хірургії тазового дна Російський науковий центр хірургії імені академіка Б.В. Петровського.

/r/n

Російська школа колоректальной хірургії

Участь в асоціаціях

Російська школа колоректальной хірургії

Виконувані процедури

• діагностика і лікування захворювань товстої, прямої кишки;
  • реконструктивно-відновлювальні операції товстої і прямої кишки.
  • діагностика і лікування захворювань промежини;
  • пластичні операції на промежині;
  • лікування ректовагінальное свищів та ін.

Перевірені відгуки про лікаря

93 Відгуки
Лариса 03 Квітень 2024
Давно знайома із Геннадієм Григоровичем, від консультацій якого отримую гарні консультації з допомогою.
Павло 07 Лютий 2024
Можу оцінити на найвищій бал, досвідчений фахівець, вивчив мою проблему, планую подальші візити та лікування в цій клініці.
Иван 07 Грудень 2023
Нормально прийняв, усе пояснив. Залишився задоволеним.
Дмитро 08 Вересень 2023
Вікторія 01 Грудень 2022
Мене зустрів компетентний, делікатний лікар, від якого я отримала професійну консультацію. Було комфортно.За потреби звертатимусь ще. Рекомендую.

Всі лікарі Дніпро