Дніпро
Лікар УЗД-фахівець Демиденко Олена Вікторівна на Doc.ua

Демиденко Олена Вікторівна

Олена Вікторівна займається проведенням сучасної УЗД-діагностики на апаратах останнього покоління. Спеціалізується на дослідженнях в області онкології і медрадіології. Вагомий стаж роботи дозволяють доктору максимально точно ставити діагноз і, при необхідності, призначати лікування.
  • 1999 р. — Харківська медична академія післядипломної освіти за спеціальністю «ультразвукова діагностика»;
  • 2009 — Головне управління охорони здоров'я Дніпровської облдержадміністрації за спеціальністю  «ультразвукова діагностика» (отримання першої категорії);
  • 2014 — Департамент охорони здоров'я Дніпровської облдержадміністрації за  специальністю «ультразвукова діагностика» (отримання вищої категорії).

/r/n

• УЗД урологічне та ін.

Перевірені відгуки про лікаря

1 Відгуки
Николай 24 Березень 2018
Очень хорошо все сделали, мы очень довольны.

Всі лікарі Дніпро