Лікар Отоларинголог Шпортько Богдан Вікторович на Doc.ua

Лікар вищої категорії
12 років досвіду
Дорослі
Діти
Богдан Вікторович виконує повний спектр діагностичний досліджень і маніпуляцій на ЛОР-органах. Проводить терапію гострих, хронічних захворювань горла, вуха, носа. Спеціалізується на запобіганні хвороб голосових зв'язок.
DailyMedical (Дейлі Медікал), медичний центр для дітей та дорослих
Повторный прием 350грн
пр. Гагарина, 99 Дна карті
Бабушкінський (Шевченківський)
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Пн 20 Вересень Вт 21 Вересень Ср 22 Вересень
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Автор 17 друкованих наукових робіт, одного патенту на корисну модель.

Освіта

• 2009 г. – Днепропетровская медицинская академия;
  • 2010 г. – интернатура по специальности отоларингология.

Курси

• 2012 р. – міжнародна науково-практична конференція отоларингологів «Сучасні методи лікування пухлин голови та шиї»;
  • 2013 р. – науково-практична конференція отоларингологів «Сучасні методи діагностики та лікування хронічних захворювань ЛОР-органів у дорослих і дітей»;
  • 2014 р. – передатестаційний цикл по отоларингології на базі Запорізької медичної академії післядипломної освіти;
  • 2014 р. – тематичний цикл «Вибрані питання отоларингології» на базі Запорізької медичної академії післядипломної освіти;
  • 2015 р. – XII З'їзд отоларингологів України;
  • 2016 р. – тематичний цикл «Фоніатрія» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика;
  • 2016 р. – передатестаційний цикл по отоларингології на базі Запорізької медичної академії післядипломної освіти.

Участь в асоціаціях

• Обласне товариство отоларингологів.

Лікування захворювань

• Ларингіт
  • Отит
  • Синусит
  • Риніт (нежить)
  • Тонзіліт

Виконувані процедури

• огляд і маніпуляції на ЛОР-органах;
  • ендоскопія гортані;
  • ендоскопія носоглотки.

Перевірені відгуки про лікаря

46 Відгуки
Дарья 01 Жовтень 2020
Был момент с тем, что доктор не определил, что это бактериальная инфекция. А другие врачи к которым я обратилась, обратили на это внимание.
Наталья 13 Червень 2020
Доктор очень приятный человек, внимательный к деталям, все подробно рассказал и объяснил, дал хорошие рекомендации. Всем осталась довольна
Наталья 10 Квітень 2020
Врач мне грамотно все рассказал, что все должно быть в порядке. Он все подробно расписал, что может быть. Достаточно подробно и хорошо. Скажем так: "Успокоил". Надеюсь, что не понадобится еще один прием.
Арина 28 Березень 2020
Все подробно рассказал.
Анастасия 26 Березень 2020
Доктор ответил на все вопросы. Визит понравился.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Дніпро