Дніпро
Лікар Психіатр Зеленецька Анжела Вікторівна на Doc.ua

Зеленецька Анжела Вікторівна

Лікар-психіатр лікує всі види депресивних і невротичних розладів, біполярні захворювання, порушення сну. Надає кваліфіковану допомогу пацієнтам з розладами прийому їжі, відновлює після органічних уражень головного мозку. Крім того, Анжела Вікторівна допомагає пацієнтам з наслідками вживання психоактивних речовин, виводить з алкогольного абстинентного синдрому

Доповідач на внутрішньолікарняних (КП «ДКПБ» ДОС») науково-практичних конференціях:

• «Побічні реакції на лікарські засоби, як одна з лікувально-пов'язаних помилок і їх зв'язок з медичної помилкою»
  • «Проблеми алопатичних (нейропатических) болів»;  «Клінічний розбір пацієнта N з діагнозом: шизофренія, параноїдна форма, онейроїдно-кататонічний синдром з елементами маревного уявлення мінливого сюжету»
  • «Клінічні аспекти насильства серед пацієнтів із психічними розладами схильних до особливо небезпечних дій (ООД)»
  • Брала участь у виставці: «TMTExpo-2021». (Travel council. Turkish Healthcare). / Турецька виставка медичного туризму 2021 р. (Рада подорожей. Турецька охорона здоров'я) (04-06 лютого 2021)

Освіта

• Дніпропетровська державна медична академія, лікувальна справа (2011)
  • Дніпропетровська державна медична академія, психіатрія (2013)

Курси

• Підвищення кваліфікації в ДУ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» кафедра психіатрії ФПО - ТУ «Актуальні питання психіатрії та наркології» (2017)
  • Пройшла підвищення кваліфікації в ДУ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» кафедра психіатрії ФПО - ПАЦ «психіатрія» (2017)
  • Пройшла атестацію в атестаційній комісії при департаменті охорони здоров'я Дніпропетровської обласної державної адміністрації та наказом по департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської області державної академії була привласнена друга кваліфікаційна категорія за фахом психіатрія (2018)
  • Пройшла атестацію в атестаційній комісії при департаменті охорони здоров'я Дніпропетровської обласної державної адміністрації та наказом за департаментом охорони здоров'я Дніпропетровської області державної академії було присвоєно першу кваліфікаційну категорію за спеціальністю психіатрія (2021)
  • Брала участь в науково-практичній професійній школі-семінарі «Здоров'я нації в XXI столітті» від Всеукраїнської Асоціації неперервної професійної освіти лікарів і фармацевтів за підтримки Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, де була номінована на перше місце і отримала нагороду за кращий опис цікавого клінічного випадку 2020 року (2020)
  • Брала участь в науково-практичній конференції з міжнародною участю: «Психоневрологія та соматична медицина» (м.Київ, каф.медичної психології, психосоматичної медицини і психотерапії НМУ ім. О.О.Богомольця)
  • Брала участь в науково-практичній конференції з міжнародною участю: «Якість медичних послуг в сфері психічного здоров'я» (м.Харків, ДУ "Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України", ХНУ ім. В. М. Каразіна)
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Школа НЕПіКа: неврологія, ендокринологія, психіатрія, кардіологія» (м.Ужгород, «УНМУ», кафедри: неврології, нейрохірургії, психіатрії)
  • Брала участь в міждисциплінарному тренінгу з оволодінням практичних навичок: «Психосоматична практика: кардіологія» (м.Київ, каф.медичної психології, психосоматичної медицини і психотерапії НМУ ім. О.О.Богомольця)
  • Брала участь в міждисциплінарному тренінгу з оволодінням практичних навичок: «Психосоматична практика: неврологія» (м.Київ, каф.медичної психології, психосоматичної медицини і психотерапії НМУ ім. О.О.Богомольця)
  • Брала участь в міждисциплінарному тренінгу з оволодінням практичних навичок: «Психосоматична практика: ревматологія» (м.Київ, каф.медичної психології, психосоматичної медицини і психотерапії НМУ ім. О.О.Богомольця)
  • Брала участь в науково-практичній конференції з міжнародною участю: «Психіатрія, наркологія, клінічна психологія і загальна медична практика: міждисциплінарні питання сучасності» (м.Київ, НУ Охорони здоров'я України ім. П. Л. Шупика)
  • Брала участь в науково-практичній конференції з міжнародною участю: «Психосоматична медицина: наука і практика» (м.Київ, каф.медичної психології, психосоматичної медицини і психотерапії НМУ ім. О.О.Богомольця)
  • Брала участь в науково-практичній конференції з міжнародною участю: «Психосоматична медицина: наука і практика. Загублені діагнози або хто лікує розлади сну? » (м.Київ, каф.медичної психології, психосоматичної медицини і психотерапії НМУ ім. О.О.Богомольця)
  • Брала участь в науково-практичній конференції з міжнародною участю: «Психосоматична медицина: наука і практика. Вплив пандемії на психічну сферу батьків в перинатальний період ». (м.Київ, каф.медичної психології, психосоматичної медицини і психотерапії НМУ ім. О.О.Богомольця)
  • Брала участь в роботі професійної школи: «Фармакологічне лікування негативної симптоматики при шизофренії. Акцент на ефективність » (м.Київ, НУ Охорони здоров'я України ім. П. Л. Шупика)
  • Брала участь в роботі професійної школи: «антипсихотичні поліпрагмазії при шизофренії» (м.Київ, НУ Охорони здоров'я України ім. П. Л. Шупика)
  • Брала участь в роботі професійної школи: «Сучасний погляд на соціалізовану терапію шизофренії» (м.Київ, НУ Охорони здоров'я України ім. П. Л. Шупика)
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Доказова неврологія: запальні, аутоімунні і рідкісні захворювання в неврології» (м.Ужгород, «УНМУ», кафедри: неврології, нейрохірургії, психіатрії)
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Когнітивні порушення. Легкі і помірні когнітивні порушення » (м.Ужгород, «УНМУ», кафедри: неврології, нейрохірургії, психіатрії)
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Патологія периферичної нервової системи. Дивись в корінь 2 » (м.Ужгород, «УНМУ», кафедри: неврології, нейрохірургії, психіатрії)
  • Брала участь в семінарі: «Інсомнія» (М.Київ, ГО "Українська медична академія")
  • Брала участь в семінарі: «Арсенал протитревожних препаратів» (м.Київ, ГО "Українська медична академія")
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Стрес, тривога, психоемоційне здоров'я (м.Київ, НМА ФПО ім. П.Л.Шупика, НМУ ім. О.О. Богомольця)
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Клінічна ендокринологія - від теорії до практики» (м.Харків, ДУ "Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського НАМН України")
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Досягнення і перспективи експериментальної і клінічної ендокринології» (м.Харків, ДУ "Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського НАМН України")
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Сучасні досягнення в хірургії і трансплантології» (м.Київ, Універсальна клініка "Оберіг")
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Особливості інфузійної терапії в практиці лікаря-інтерніста» (м.Одеса, каф. Анестезіології, інтенсивної терапії та медицини невідкладних станів ОНМедУ)
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Школа інфузійної терапії» (м.Київ, ГО "Асоціація кардіореабілітаціі України")
  • Брала участь у всеукраїнському конгресі: «Профілактика антиейджинг Україна» (м.Київ, НМА ФПО ім. П.Л.Шупика, НМУ ім. О.О. Богомольця)
  • Брала участь в роботі професійної школи: «Хвороби печінки: фокус на раціональну гепатотропну терапію» (м.Київ, НУ Охорони здоров'я України ім. П. Л. Шупика)
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Нові можливості в лікуванні серцево-судинних захворюваннь з молекулами хлорталідона і прасугреля" (м.Київ, Національний науковий центр, інститут кардіології ім. М.Д. Стражеска)
  • Брала участь в роботі професійної школи: «Лікарня без болю Pain free hospital» (м.Київ, каф.анестезіологіі та інтенсивної терапії НМУ ім. О.О. Богомольця)
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Точки дотику Pharmacy» (м.Київ, "ГУ Інститут отоларингології ім. Проф. О.С.Коломійченка НАМН України", "Асоціація алергологів України")
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «On track to improve the health of women living with HIV - Ukraine» (На шляху до поліпшення здоров'я жінок, що живуть з ВІЛ - Україна) (м. Київ)
  • Брала участь в науково-практичній конференції: "Міждисциплінарні дискусії - жіноче здоров'я на стику спеціальностей" (м.Київ, НМА ФПО ім. П.Л.Шупика, НМУ ім. О.О. Богомольця)
  • Брала участь в роботі професійної школи: «Сім секретів здорового материнства» (м.Київ, НУ Охорони здоров'я України ім. П. Л. Шупика)
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Інфекції в акушерстві та гінекології: контролюємо ситуацію» (м.Київ, ГО "Українська асоціація метаболічної медицини")
  • Брала участь в науково-практичній конференції з міжнародною участю: «Med compass: курс на інновації - все про здоров'я чоловіків" (м.Київ, ГО "Українська асоціація міждисциплінарної медицини")
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Вірусні ураження геніталій, актуальні аспекти міждисциплінарної взаємодії" (м.Київ, Приватна вища наукова установа "Інститут загальної практики - сімейної медицини")

Участь в асоціаціях

• Член асоціації превентивної та антиейджинг медицини: Всесвітнього товариства медицини антиейджингу (WOSAAM), Американської академії антиейджингу (A4M), Міжнародного товариства з вивчення гормонів (IHS)
  • Член ГО «Асоціація лікарів амбулаторної медицини»

Виконувані процедури

• Консультація психіатра
  • Лікування всіх видів депресивних розладів, незалежно від віку та статі пацієнта, включаючи післяпологову депресію
  • Лікування біполярних захворювань (БАР) (чергування маній та депресій)
  • Лікування маячних та галюцинаторних розладів (шизофренія)
  • Лікування невротичних розладів: фобії, нав'язливі думки, компульсивні (нав'язливі) дії, депресивні розлади, посттравматичні стресові розлади
  • Лікування порушення сну (безсоння, жахи під час сну, кошмари)
  • Лікування розладу прийому їжі (нервова анорексія, нервова булімія)
  • Лікування органічного ураження головного мозку: наслідки черепно-мозкової травми (остання)
  • Лікування органічного тривожного розладу, органічні маячні розлади, органічні афективні розлади
  • Лікування деменції

Перевірені відгуки про лікаря

44 Відгуки
Ольга 01 Квітень 2024
Спокійна, адекватна лікарка. я почувала себе комфортно, дякую.
Елизавета 11 Березень 2024
Очень приятный доктор, приятно было разговаривать, не было напряжения в общем разговоре. Доктор все выслушала, не перебивала, детально записывала каждую фразу и это очень приятно. Доктор выписала лечение, которое мне помогло и чувствую себя хорошо. Консультацией осталась довольна
Артем 27 Лютий 2024
Задоволений прийомом. звертатимуся, дякую.
Михайло 10 Січень 2024
Задоволений консультацією, все добре, дякую.
Альона 21 Грудень 2023
Почувала себе комфортно, прийомом задоволена, дякую.

Всі лікарі Дніпро