Дніпро
Лікар Ортопед, Травматолог, УЗД-фахівець Давидов Олексій Юрійович на Doc.ua

Відгуки про Давидов Олексій Юрійович

Лікар Давидов А.Ю. займається всебічним лікуванням і корекцією переломів кісток кінцівок шляхом оперативної корекції, з використанням металоостеосинтезу (накісткового, інтрамедулярного і т.д.).

Перевірені відгуки про лікаря 22 відгуки

25 Квітень 2024
Консультацією залишилась дуже задоволена, лікар мені допоміг, та надав рекомендацію звернутись ще до лікаря іншої направленості.
Ксенія 14 Березень 2024
Доктор хороший, очень понравился, лечение назначил, направил к другим специалистам, планирую еще обратиться к доктору. Первое впечатление очень хорошее, претензий нет
Анна 12 Березень 2024
Лікар гарно підійшов до проблеми, відповів на всі мої питання, які мене цікавили. Лікар пояснив проблему по висновку МРТ, порекомендував до кого потрібно звернутися стосовно реабілітації. Консультація сподобалася
Марк 27 Лютий 2024
Лікар все пояснив, доступно та зрозуміло, надав рекомендації, мене все влаштувало.
Віктор 16 Січень 2024
Ольга 03 Жовтень 2023
Було лояльно, лаконічно та доступно було все пояснено та розказано. Мені візит сподобався
Людмила 18 Вересень 2023
Уважно поставився, добре усе пояснив, претензій ніяких нема.
Павел 24 Липень 2023
Визитом остался доволен.