Дніпро
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Кононенко  Олена  Миколаївна на Doc.ua

Кононенко Олена Миколаївна

Олена Миколаївна – лікар дерматолог, дерматовенеролог. Веде прийом дорослих та дітей від року. Спеціалізується на лікуванні шкірних захворювань, таких як: дерматити, псоріаз, екзема, грибкові інфекції тощо.

Освіта

• Луганський державний медичний університет, «Педіатрія» (2005)
  • Дніпропетровська державна медична академія, інтернатура «Педіатрія» (2007)
  • Дніпропетровська міська клінічна лікарня, м. Дніпро, інфекційне відділення, лікар-ординатор (2007-2011)
  • Дніпропетровська державна медична академія, тематичне удосконалення «Педіатрія» (2009)
  • Дніпропетровська державна академія, спеціалізація «Дерматовенерологія» (2020)

Курси

• Науково-практична конференція «Київські дерматологічні дні» 2020)
  • Участь у конференції «Персоналізований підхід лікування Акне у підлітковому віці» (2021)
  • Участь у IV(XI) з'їзді Української асоціації лікарів-дерматологів та косметологів (2021)
  • Участь в конгресі «Kyiv Skin Allergy & Immunology Meeting» (2021)
  • Дерматологічна конференція "Точки доступу" під керівництвом проф. Святенко Т.В. (2021)
  • Онлайн конференція «День Псоріазу» (2021)

Виконувані процедури

• Діагностування
  • Консультативний прийом
  • Призначення лікування

Перевірені відгуки про лікаря

9 Відгуки
Анастасія 06 Березень 2024
Все сподобалося на візиті, пройшло все добре. Все супер було.
Кирило 06 Березень 2024
Дуже добре пройшов візит.Все було чудово, лікар усе дуже добре пояснив.
Олег 22 Листопад 2023
Лікар відповів на всі питання стосовно моєї шкіри, дав рекомендації з лікування, буду з лікарем підтримувати зв'язок з питань лікування
Яна 07 Листопад 2023
Все було дуже класно, все гарно мені пояснила, виписала дуже гарні ліки. в мене вже почало все сходити, те що в мене було, тому я дуже в захваті від неї, як спеціаліст дуже класна
Инна 16 Жовтень 2023
Мені сподобалось, що лікар цікавився всім моїм здоров'ям, чим я користуюсь, прийом був цікавий, приділив достатньо часу

Всі лікарі Дніпро