Дніпро
Лікар Алерголог, Лікар функціональної діагностики Александрова Ірина Генадіївна на Doc.ua

Александрова Ірина Генадіївна

Ірина Геннадіївна спеціалізується на алергології і в сфері функціональної медицини. Лікар проводить діагностику і лікування остріх і хронічних алергічних захворювань.

Освіта

• ДДМА, лікувальний факультет, за фахом «Лікувальна справа» та здобула кваліфікацію доктора (1999)
  • Інтернатура за фахом «Терапія» (2000)
  • Клінічна ординатура за спеціальністю «Терапія». Лікар-ординатор алергологічного відділення 7 міської лікарні (2002)

Курси

• Спеціалізація за фахом "Алергологія» на базі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика - диплом спеціаліста (2003)
  • Підвищення кваліфікації на базі Київської медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика (2006)
  • Підвищення кваліфікації на базі Донецького медичного університету. Присвоєно 1 категорія (2010)
  • Підвищення кваліфікації на базі Київської медичної академії ім П.Л. Шупика. Присвоєна вища категорія (2015)
  • Українська школа молекулярної алергології перший рівень «Особливості діагностики та лікування алергії до весняних деревах і кліщів домашнього пилу» (2015)
  • Українська школа молекулярної алергології другий рівень «Особливості діагностики та лікування алергії до луговим, злакових трав і цвілевих грибів» (2015)
  • Українська школа молекулярної алергології «Харчова алергія» (2015)

Виконувані процедури

• Лікування алергічного дерматиту
  • Лікування інсектної алергії
  • Лікування кропив'янки
  • Профілактика і лікування сезонного полінозу

Перевірені відгуки про лікаря

16 Відгуки
Катерина 20 Квітень 2024
Я задоволена лікарем. Лікар професійно підійшла до мого питання, мені сподобалась лікар
Любава 14 Березень 2024
Лікарка спокійна людина, впевнена у своїй роботі, допомогла розв'язати мою проблему з якою зверталася. Прийду ще.
Олег 22 Січень 2024
Все пройшло нормально, дякую.
Катерина 31 Серпень 2023
Михайло 07 Серпень 2023
Был на консультации у Александровой Ирины Геннадиевны, остался доволен её профессионализмом.

Всі лікарі Дніпро