Чернівці
Лікар Невролог Краснюкевич Людмила Романівна на Doc.ua

Краснюкевич Людмила Романівна

Лікар спеціалізується на неврології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує захворювання і патології неврологічного профілю. Постійно удосконалює рівень кваліфікації за допомогою навчальних заходів
  • Щороку – учасник тематичних семінарів, лекцій та науково-практичних конференцій та циклів тематичного удосконалення за спеціальністю

Освіта

• Буковинська державна медична академія за спеціальністю «лікувальна справа» (2000)
  • Інтернатура на кафедрі «Дитяча неврологія та медико-соціальна реабілітація» Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика за спеціальністю «Дитяча неврологія» (2001)

Виконувані процедури

• Консультативний прийом
  • Огляд
  • Первинна діагностика
  • Підбір схеми лікування

Перевірені відгуки про лікаря

4 Відгуки
Анастасія 02 Травень 2024
Лікар дуже привітна, позитивна, дуже сподобалася дитині, дитина в захваті. Лікар дала рекомендації, все розказала, назначила лікування, призначила повторне відвідування. Все дуже сподобалося, хороший лікар, дуже вдячні! Наші очікування виправдалися, для дітей дуже позитивний лікар
Анастасія 06 Березень 2024
 Лікар дуже хороший спеціаліст, приємно було спілкуватися з цим лікарем. Дуже сподобався візит і сам лікар теж дуже сподобався, при потребі буду звертатися до цього лікаря ще.
Кристиан 20 Жовтень 2023
Людмила Романівна - спеціаліст з великої літери, ми знаємо її вже роки, й завжди залишаємось задоволені.
Дмитро 08 Вересень 2023

Всі лікарі Чернівці