Черкаси
Лікар Гастроентеролог  Яцентна Світлана Михайлівна на Doc.ua

Яцентна Світлана Михайлівна

Лікар лікує хронічні і гострі захворювання гастроентерологічного профілю. У своїй роботі лікар керується принципами доказової медицини для лікування захворювань травної системи. Легко знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта

Освіта

• Тернопільський медичний інститут, спеціальність «Лікувальна справа» (1976)
  • Інтернатура у Першій міській лікарні, спеціальність «Терапія» (1977)

Курси

• Присвоєна третя кваліфікаційна категорія (1977)
  • Курси «Загальна удосконалення при Дніпропетровському медичному інституті», спеціалізація «Гастроентерологія» (1983)
  • Курси стажування та інформації в відділенні ультразвукової діагностики захворювань органів черевної порожнини, Київ (1987)
  • Курси інформації і стажування при Черкаському обласному онкодиспансері по онкології (1991)
  • Курси стажування та інформації при Черкаському обласному онкодиспансері по проктології (1992)
  • Курси ТУ «Актуальні питання гастроентерології та дієтології» при Дніпропетровському медичному інституті (1993)
  • Курси «Дієта-фармако і фітотерапія при захворюваннях органів травлення і супутньої патології» при Київській медичній академії післядипломної освіти (1997)
  • Курси «Дієта-фармако і фітотерапія при захворюваннях органів травлення і супутньої патології» при Київській медичній академії післядипломної освіти (2002)
  • Курси ТУ «Діагностика і лікування захворювань органів травлення» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, Київ (2008)
  • Курс ТУ «Анемія і геморагічні захворювання» на базі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, факультет післядипломної практики (2016)
  • Курс ТУ «ВІЛ-інфекція та питання добровільного консультування» на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти (2016)
  • Курс ТУ «Діагностика та лікування невідкладних станів» на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти (2017)
  • Підвищення кваліфікації на курсах при Харківській медичній академії післядипломної освіти «Клінічна гастроентерологія. Питання діагностики і лікування»(2019)
  • 2021 - сертифікат учасниці науково-практичної конференції з міжнародною участю «ХІІІ Український гастроентерологічний тиждень», м. Київ.
  • 2021 - сертифікат учасниці фахової школи «Дні нутриціології та дієтології», м. Львів.
  • 2021 - сертифікат учасниці науково-практичної конференції «Актуальні питання діагностики, лікування та реабілітації гастроентерологічних хворих», м. Дніпро.
  • 2021 - отримала сертифікат учасниці науково-практичної конференції «II Львівський осінній міжнародний медичний саміт. World science: problems and innovations. Clinical Evidence 2021» на базі НМУ ім. Данила Галицького, м. Львів.
  • 2021 - отримала сертифікат учасниці науково-практичної конференції «Коморбідніcть в клініці внутрішньої медицини» на базі НМУ ім. О.О. Богомольця, м. Київ.
  • 2021 - отримала сертифікат учасниці Наукового симпозіуму з міжнародною участю «Проблемні питання функціональних розладів органів травлення та коморбідності у загальнолікарській практиці, особливості фармацевтичної опіки» на базі ТНМУ ім. І.Я. Горбачевського.
  • 2021 - брала участь у роботі науково-практичній конференції «Сучасні тренди розвитку гастроентерології: нові клінічні рішення» на базi Харкiвської медичної академiї пiслядипломної освiти.

Участь в асоціаціях

• Член Міжнародної асоціації гастроентерологів (2011)

Виконувані процедури

• Консультативний прийом
  • Огляд
  • Первинна діагностика
  • Підбір схеми лікування

Перевірені відгуки про лікаря

16 Відгуки
Ганна 20 Березень 2024
Дуже хороший лікар, вислухав нас, дав рекомендації, назначив лікування, плануємо звернутися на повторний прийом
Наталія 15 Березень 2024
Приємна лікарка, вислухала, все пояснила та порадила, планую повторний прийом, дякую.
Оксана 12 Березень 2024
Мені сподобалося, дуже уважний, професійний лікар. Консультація сподобалася, планую звернутися на повторний прийом
Анастасія 29 Лютий 2024
Візит сподобався і лікар теж дуже сподобався.
Ольга 27 Грудень 2023
Все добре пройшло.