Черкаси
Лікар Гастроентеролог  Яцентна Світлана Михайлівна на Doc.ua

Відгуки про Яцентна Світлана Михайлівна

Консультація від450 грн
Лікар лікує хронічні і гострі захворювання гастроентерологічного профілю. У своїй роботі лікар керується принципами доказової медицини для лікування захворювань травної системи. Легко знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 18 відгуків

Антонина 04 Червень 2024
Доктора знаю очень давно, раньше у доктора лечилась в другой клинике. Когда узнали что доктор там уже не работаем,  нашли доктора где она работает.  Пошли целенаправленно к этому доктору, потому что никто мне не мог помочь. Для меня это самый лучший доктор! Планирую продолжать лечение у этого доктора
Наталія 03 Червень 2024
Лікарка уважна, дала добрі поради. Візит пройшов нормально.
Ганна 20 Березень 2024
Дуже хороший лікар, вислухав нас, дав рекомендації, назначив лікування, плануємо звернутися на повторний прийом
Наталія 15 Березень 2024
Приємна лікарка, вислухала, все пояснила та порадила, планую повторний прийом, дякую.
Оксана 12 Березень 2024
Мені сподобалося, дуже уважний, професійний лікар. Консультація сподобалася, планую звернутися на повторний прийом
Анастасія 29 Лютий 2024
Візит сподобався і лікар теж дуже сподобався.
Ольга 27 Грудень 2023
Все добре пройшло.
Ольга 22 Грудень 2023
Ольга 11 Грудень 2023
Все нібито добре, але хотілося б оперативніше, прийом затягнувся, розраховувала та швидший.
Олександр 07 Листопад 2023
Дуже велика увага до пацієнта зі сторони лікаря. Лікар уважна, відповіла на усі запитання, виписала дієве лікування .

Всі лікарі Черкаси