Біла Церква
Лікар Акушер-гінеколог Наумова Катерина Михайлівна на Doc.ua

Наумова Катерина Михайлівна

Консультація від 475 грн
Катерина Михайлівна спеціалізується на гінекології. Проводить профілактичні огляди, консультації лікаря акушера-гінеколога щодо планування вагітності, ведення вагітності. Консультує щодо вибору контрацепції, екстреної контрацепції.
Відгуки
Про лікаря

Досвід роботи

• 2019-2022 рр. — Лікар акушер-гінеколог пологового відділення, КНП «Обласний перинатальний центр», м. Краматорськ.
  • 2020-2021 рр. — Лікар акушер-гінеколог, КНП «Пологовий будинок», м. Слов'янськ.
Освіта
  • 2016 – закінчила Харківський національний медичний університет, «Лікувальна справа».
  • 2016-2019 Донецький національний медичний університет післядипломної освіти, Інтернатура з акушерства та гінекології.
Курси
  • 2020 р. — Майстер-клас «Гормони та здоров’я жінки».
  • 2020 р. — Конференція «Репродуктивне здоров'я: мультидисциплінарний підхід в безперервному професійному розвитку лікарів».
  • 2020 р. — Вебінар «Рак шийки матки ранніх стадій: від основ до деталей хірургічного стадіювання».
  • 2020 р. — Фахова школа «Контраверсійні питання з акушерства та гінекології».
  • 2021 р. — Конференція «Репродуктивне здоров'я: мультидисциплінарний підхід в безперервному професійному розвитку лікарів».
  • 2021 р. — Міжнародний медичний конгрес «Сучасні аспекти збереження та відновлення здоров'я жінки».
  • 2021 р. — Фахова школа «Контраверсійні питання з акушерства та гінекології».
  • 2021 р. — Науково-практична конференція «Актуальні питання репродуктивної медицини в Україні».
  • 2021 р. — Науково-практична конференція «Актуальні питання збереження соматичного та репродуктивного здоров’я жінок».
  • 2021 р. — Фахова школа «Клінічні рекомендації в практиці акушера-гінеколога».
  • 2021 р. — Онлайн-конференція «Інфекції в акушерстві та гінекології: контролюємо ситуацію».
  • 2022 р. — Фахова школа «Кровотечі під час вагітності та пологів».
  • 2022 р. — Фахова школа «Вагітність високого ризику: тактика ведення».
  • 2022 р. — Фахова школа «Практична кольпоскопія».
  • 2022 р. — Майстер-клас «Скринінг шийки матки».
  • 2022 р. — Науково-практичний семінар «Кольпоскопія в діагностиці норми та патології шийки матки».
  • 2022 р. — Цикл ТУ «Практична кольпоскопія (базовий курс)».
Послуги
  • Профілактичний огляд
  • Кольпоскопія
  • Консультація лікаря акушера-гінеколога
  • Питання планування вагітності. Ведення вагітності
  • Консультація з вибору контрацепції
  • Екстрена контрацепція
  • Планування сім’ї
  • Переривання вагітності до 12 тижнів ( медикаментозно/хірургічно)

Лікування захворювань:

• Синдром полікістозних яєчників
  • Патологія шийки матки
  • Консервативне і хірургічне лікування
  • Запальні захворювання органів малого тазу
  • Лікування кісти (абсцесу) бартолінової залози
  • Діагностика і лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом