Біла Церква
Лікар Сурдолог, Аудіометрист Бойко Алла Петрівна на Doc.ua

Бойко Алла Петрівна

Бойко Алла Петрівна - сурдолог, аудіометрист мережі Беттертон у Білій Церкві. Працює з дітьми від народження і дорослими. Спеціалізується на діагностиці порушень слуху, персональному підборі та налаштуванні цифрових слухових апаратів медичного призначення, а також виготовленні вушних зліпків для створення індивідуальної продукції: беруші, вкладиші, гідроплаги, внутрівушні слухові апарати тощо.

Освіта

• Білоцерківський медичний коледж. Спеціалізація “Лікувальна справа” (2016 р.).
  • Міжнародна академія управління персоналом, спеціальність “медичний психолог” (2008 р.).

Курси

• Starkey Seminar та технічна підготовка з підбору та налаштування слухових апаратів Starkey (2014 р.)
  • Курси аудіологів в Інституті отоларингології ім. Коломійченка м.Київ (2017 р.)
  • Starkey Seminar та технічна підготовка з підбору та налаштування слухових апаратів Starkey (2018 р.)
  • Курс по роботі на аудіологічному обладнанні Resonance (2022 р.)
  • Тренінг «Практична сурдологія: основи з діагностики слуху» (2023 р.)

Виконувані процедури

• Діагностика слуху з народження методом отоакустичної емісії, тональна і порогова аудіометрія, імпедансометрія.
  • Підбір та налаштування цифрових слухових апаратів за результатами обстеження.
  • Налаштування цифрових слухових апаратів на РЕМ приладі.
  • Адаптація та супровід дітей та дорослих із слуховими апаратами і мовленнєвими розладами
  • Виготовлення індивідуальних вкладок, берушей тощо.
  • Відеотоскопія.
  • Видалення сірчаних пробок.

Перевірені відгуки про лікаря

4 Відгуки
Ніна 28 Березень 2024
Лікар дуже хороший спеціаліст. Дуже сподобався візит, все пройшло чудово.
Григорій 24 Лютий 2024
Можу поставити найвищій бал, лікарка компетентна, прийом мені сподобався, дякую.
Галина 17 Січень 2024
Я задоволена лікарем. Лікар відповідає своєму призначенню. Вона розуміє що назначає.
Виталий 30 Грудень 2021