УЗД прямої кишки у Дніпрі(4)

• Діагностичний центр

«Garvis - Територія здоров'я!» - Мережа клінік, до складу якої входять Медичний центр Сімейний лікар, Діагностичний центр Garvis, Хірургічна клініка Garvis. Медична мережа «Garvis – Територія здоров'я!” - найкращий міжнародний досвід, новітні технології та найсучасніше обладнання. ще

• Пн: 8:30-16:00
    • Вт-Ср: 8:30-18:00
    • Чт: 8:30-19:00
    • Пт: 8:30-16:00
    • Вс: 9:00-15:00

проспект Героїв, 17А. На карті

Соборний

від 360 грн
      • Сонографическое интраректальное исследование стенок прямой кишки на аппарате экспертного класса

• Вс: 9:00-15:00

пр-т Слобожанський, 109 А. На карті

Індустріальний

• Оплата карткою,

Медичний центр «Сімейний лікар» надає якісні медичні послуги дорослим та дітям. Основний напрямок діяльності – надання первинної медико-санітарної допомоги. У «Сімейному лікарі» ведуть прийом спеціалісти більш ніж 3016 медичних спеціальностей, можна пройти лабораторні, інструментальні дослідження, УЗД ще

вул. Маршала Малиновського, 6. На карті

Самарський

• Оплата карткою,

«Garvis- Територія здоров'я!» - Мережа клінік, до складу якої входять Медичний центр «Сімейний лікар», Діагностичний центр «Garvis», Хірургічна клініка «Garvis». Медична мережа «Garvis – Територія здоров'я!» - це найкращий міжнародний досвід, новітні технології та найсучасніше обладнання. Медичний центр «Сімейний лікар» надає якісні медичні послуги дорослим та дітям. Основний напрямок діяльності – надання первинної медичної допомоги. «Сімейний лікар» є першим приватним медичним центром у м. Дніпро, який бере участь у медичній реформі. Тут можна підписати декларацію із сімейним лікарем, отримати консультації сімейного лікаря, здати базові аналізи та пройти дослідження безкоштовно – у рамках програми НСЗУ. Також у «Сімейному лікарі» ведуть прийом спеціалісти понад 30 медичних спеціальностей, є можливість пройти весь спектр лабораторних та інструментальних досліджень (платно). ще

• Пн: 9:00-18:00
    • Вт: 9:00-17:00