всі центри КТ легень у Дніпрі(1)

Як зробити КТ легень в Дніпрі?

Записатися на КТ легень в Дніпрі в одній з клінік-партнерів онлайн-хабу Doc.ua – це швидко, зручно та вигідно!

На нашому сайті є доступна інформація про процедуру, різновиди та види КТ легень, КТ легень з контрастом, а також про особливості проведення КТ легень дітям. Для того, щоб записатися на КТ легень, можна скористатися відповідними фільтрами (назва процедури, яких органів та ін.).

За допомогою сервісу Doc.ua можна записатися й зробити КТ легень в Дніпрі. Ціна на КТ легень в Дніпрі серед різних клінік міста варіюється від 1300 грн. згідно зі списком на сторінці. Doc.ua пропонує порівняти ціни та вибрати найбільш відповідний для вас варіант.

Щоб записатися на КТ легень в Дніпрі, вам потрібно лише вибрати необхідну процедуру та вказати місто, наприклад - “КТ легень в Дніпрі” і пошукова система видасть всі пропозиції, що є в наявності на сервісі Doc.ua.

Показання та протипоказання до проведення КТ легень

На нашому сайті є доступна інформація про показання та протипоказання до проведення процедури КТ легень.

Перед тим, як записатися на КТ легень, можна проконсультуватися у клініці з лікарем та уточнити питання, що вас цікавлять, наприклад: де зробити КТ легень в Дніпрі або скільки коштує КТ легень в Дніпрі.

Пошук клініки з Doc.ua

Щоденно ми оновлюємо дані про клініки, в яких можна зробити КТ легень, щоб наші користувачі завжди мали актуальну інформацію про них: наявність якісного устаткування для проведення КТ легень у різних клініках Дніпра, спектр послуг, що надаються, та ціни на них. Пошук медичних послуг з Doc.ua – це великий вибір діагностичних процедур в Дніпрі за доступними цінами.. Щодня на наш сайт додається велика кількість нових видів медичних послуг з проведення досліджень організму.

• Діагностичний центр

«ОН Клінік Дніпро» надає послуги найвищої якості різних медичних напрямків. У клініці можна отримати консультації таких фахівців, як: проктолог, гінеколог, уролог, дерматолог, невролог, кардіолог і ін. Центр оснащений найкращим діагностичним обладнанням для проведення УЗД, ендоскопічних досліджень і функціональної діагностики. Відкрито рентген кабінет і кабінет КТ. ще

• Пн-Сб: 8:00-20:00
    • Вс: 9:00-17:00

просп. Дмитра Яворницького, 107 А. На карті

Центральний , м.Вокзальна

• КТ
      від 1 300 грн
      • КТ ОГК (органів грудної клітини)
        1 300 грн
    1 послуга діагностичного центру Продивитися весь прайс лист