139 відгуків

Відгуки про діагностичний центр Статус

• Вс: 9:00-13:00

ул. Келецкая, 41. На карті

Центральний

Схожі діагностичні центри в інших районах міста Вінниці:

Не очень приветливые девушки на рецепции.

Тамер, 24.02.2020

Сервіс чудовий, Лікар все пояснила, розповіла доступною мовою та на всі мої запитання відповіла.

Олена, 06.02.2020

Все отлично, быстро и организовано. Мне понравилось.

Вячеслав, 21.01.2020

Лікар УЗІ-спеціаліст був до мене уважний, надав хороші рекомендації. На рецепції приємний адміністратор. Мені все сподобалось.

Татьяна, 09.01.2020

Клініка дуже сподобалася, ніякої черги не було, медперсонал привітний. Все, що було потрібно, зробили швидко. Все було дуже добре.

Сергей, 04.01.2020

Не понравилась организация и сам процесс. Прождал минут 40. А на УЗИ для меня потратили меньше минуты. 2-й раз был в "Статусе" и второй раз не понравилось, и решил что больше не пойду. Хотя девочки на рецепции вежливые. Просто эта клинка рядом находится.

Аноним, 03.01.2020

На прийом ми запізнилися. Думали що нас не приймуть, але нас прийняли.

Анастасия, 27.12.2019

Лікар по УЗД дуже хороша людина, приємна в спілкуванні, все доступно пояснила й ретельно мене подивилася. Мене все влаштувало.

Надия, 09.12.2019

В клініці комфортні умови та гарний сервіс. Дуже швидко я отримала аналізи. Після рентгену лікар підтвердив мій стан, я дуже задоволена сервісом. Дуже швидко, комфортно.

Ольга, 08.08.2019

З початку, було трохи хамське відношення. Є люди привітні і не дуже, але відповіді на питання хотілося б почути. Згодом, все було добре.

Ірина, 05.06.2019

Обслуговування, мені дуже сподобалося. Все було зроблено чітко, я ще й запізнилася, мене почекали. Не було, ніяких непорозумінь, мені все сподобалося. Якщо хтось буде запитувати, я обов`язково порекомендую.

Лариса, 13.05.2019

Всім залишились задоволені, хочу відзначити роботу адміністраторів, як плюс.

Марина, 05.04.2019

Лікар дуже гарно контактує з маленькими дітьми.

Софія, 12.03.2019

Мені все сподобалось, я задоволена, нічого поганого сказати не можу. Робота рецепції та лікаря також задовольнили. Уже не вперше звертаюсь до цієї лікарні і за потреби буду записуватись.

Татьяна, 06.03.2019

Всё хорошо, персонал очень доброжелательный. Я очень довольна.

Юлия, 30.01.2019

Мені все сподобалось, трішки затрималась в черзі. Лікар все пояснила, все розповіла, що мене цікавило, дала мені повну діагностику того, що я хотіла.

Аліна, 01.11.2018

Мне понравился визит, все быстро и четко.

Владислав, 12.10.2018

Все сделали быстро и замечательно обслужили.

Александра, 22.09.2018

Дуже сподобалось, дуже гарне обслуговування, було дуже все чудово.

Виктория, 20.09.2018

В клинике все было хорошо, но УЗИ-специалист мне не очень понравилась.

Полина, 18.09.2018

Все понравилось, было все очень хорошо. Спасибо.

Анастасия, 05.09.2018

Все хорошо, все нормально, прием нормальный.

Владислав, 03.08.2018

Все хорошо, пришли и нас вовремя приняли, все сделали быстро и качественно. Спасибо.

Людмила, 25.07.2018

Я довольна, мы пришли и нас сразу приняли.

Елизавета, 23.06.2018

Все класно було, все нормально. все культурно.

Сергей, 05.03.2018

ул. Киевская, 5. На карті