Оксфорд Медікал Умань

• Оплата карткою,

В «Оксфорд Медікал Умань» всі необхідні обстеження пацієнт може пройти не виходячи з клініки, так як медичний центр «Оксфорд Медікал Умань» має широкий вибір діагностичних процедур. Всі діагностичні обстеження виконуються на сучасному обладнанні, що гарантує високу якість процедури і якісну візуалізацію внутрішніх органів ще

• Сб-Вс: 9:00-17:00

вул. Небесної Сотні, 7. На карті

В «Оксфорд Медікал Умань» ви можете отримати наступні послуги:

• комплексне УЗД у жінок (щитовидна залоза, лімфовузли, ОЧП, молочні залози, нирки, органи малого тазу трансабдомінально і трансвагінально);
  • комплексне УЗД у чоловіків (щитовидна залоза, лімфовузли, органи черевної поло, нирки, передміхурова залоза трансабдоминально);
  • УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору (печінка, жовчний міхур, селезінка, підшлункова залоза, нирки, надниркові залози);
  • УЗД нирок, сечового міхура і передміхурової залози;
  • УЗД молочних залоз;

• Швидкість виконання процедури;
  • Висока якість процедури;
  • Якісна візуалізація внутрішніх органів;
  • Доступність.

Клініка не сподобалася, діагностика пройшла дуже швидко. Я повністю незадоволена цією клінікою.

Лариса, 02.04.2024

Загалом візитом залишилась задоволеною, але мені нав'язали невеличку консультацію, за додатковий кошт, там були невеликі гроші, але було не дуже приємно, було б краще, якщо б про це напередодні попереджали, щоб клієнт враховував це.

Софія, 02.04.2024

Все відбулося добре, клініка дуже сподобалася. У клініці було зручно, комфортно та приємно перебувати.

Оксана, 21.03.2024

Дуже ввічливий персонал, хороші лікарі, задоволені

Анастасія, 09.03.2024

На сайті вказано, що УЗД проводять на одному обладнанні, в реальності там воно інше, це мені не сподобалося, маю сумніви у результатах.

Павло, 02.03.2024