Відгуки про діагностичний центр Оксфорд Медікал Умань

• Оплата карткою,
  • Сб-Вс: 9:00-17:00

вул. Небесної Сотні, 7. На карті

Клініка не сподобалася, діагностика пройшла дуже швидко. Я повністю незадоволена цією клінікою.

Лариса, 02.04.2024

Загалом візитом залишилась задоволеною, але мені нав'язали невеличку консультацію, за додатковий кошт, там були невеликі гроші, але було не дуже приємно, було б краще, якщо б про це напередодні попереджали, щоб клієнт враховував це.

Софія, 02.04.2024

Все відбулося добре, клініка дуже сподобалася. У клініці було зручно, комфортно та приємно перебувати.

Оксана, 21.03.2024

Дуже ввічливий персонал, хороші лікарі, задоволені

Анастасія, 09.03.2024

На сайті вказано, що УЗД проводять на одному обладнанні, в реальності там воно інше, це мені не сподобалося, маю сумніви у результатах.

Павло, 02.03.2024

Звичайна клініка. Нормально прийняли. Все добре пройшло.

Вікторія, 16.01.2024

В клініку звертались вже не перший раз, бо лікарі дуже добре ставляться до пацієнтів і правильно ставлять діагнози. Персонал приємний, в клініці чистота, порядок, затишно, гарно ставляться до пацієнтів. Дуже хороша клініка і рекомендую своїм друзям

Володимир, 11.01.2024

Мені сподобалось у клініці. Все пройшло супер.

Олександр, 02.01.2024

Лікарі супер і діагностику проводять добре. Мені сподобалась клініка.

Галина, 02.01.2024

Можу поставити найвищій бал клініці, звертатимуся. Дякую.

Вадим, 28.12.2023

Все добре пройшло. Гарні спеціалісти у клініці. Все сподобалось.

Варвара, 27.12.2023

Сподобалось відношення, лікар, що робив УЗД, усе пояснив, дав відповіді на запитання. Усе було добре.

Альона, 20.12.2023

Дуже задоволені сервісом, проходили доплерографію усією родиною, то всім усе сподобалося. Дякую.

Руслана, 14.12.2023

Дуже гарне обслуговування у клініці. Загалом все сподобалось. Дякую.

Ірина, 07.12.2023