Сімейна клініка Ineo

• Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Клініка «Ineo» надає можливість пройти діагностичні дослідження на сучасному обладнанні для дорослих і дітей. Діагностику проводять кваліфіковані лікарі ще

вул. Семена Палія, 103 б (ТЦ Екватор, 2 поверх). На карті

Одеська обл.

«Ineo» - це діагностичний центр, в якому надають кваліфіковану медичну допомогу на сучасному обладнанні.

У клініці «Ineo» вам зможуть запропонувати такі діагностичні дослідження, як:

• УЗД молочних залоз;
  • еластографія щитовидної залози;
  • електрокардіографія;
  • кольпоскопія;
  • біопсія.

У медцентрі «Ineo» діагностичні дослідження проводять досвідчені фахівці, які постійно вдосконалюють свої навички в сфері медицини. Це дозволяє застосовувати сучасні методики лікування, які позитивно позначаються на здоров'ї пацієнтів.

Головною перевагою діагностичного центру «Ineo» є наявність інноваційного сертифікованого обладнання закордонного виробництва. Воно дозволяє швидко і якісно діагностувати патологічні зміни на ранніх стадіях в організмі людини. А лікар в свою чергу підбирає найбільш результативну схему лікування.

Очень понравилась доктор УЗИ, молодец, грамотно и доходчиво все рассказала, я довольна приемом. Клиника хорошая, чистая, замечаний не было. Клинику рекомендую!

Тетяна, 25.04.2024

Все пройшло добре, клінікою задоволений, дякую.

Вадим, 22.03.2024

Все сподобалося, зауважень немає, персонал привітний

Ірина, 06.03.2024

У клініці привітний персонал. Уважні, компетентні лікарі, дуже комфортно було, все сподобалось у цій клініці.

Олександр, 08.02.2024

Сподобались й підхід й увага, візит пройшов відмінно!

Наталя, 13.12.2023