38 відгуків

Тріомед

• Паркінг,

Медичний центр «Тріомед» надає послуги досвідчених лікарів, які проводять діагностику на сучасному обладнанні для подальшого лікування патологій наступних напрямків: судинного, кардіологічного, неврологічного, ревматологічного. «Тріомед» – це поєднання індивідуального підходу до кожного пацієнта, відсутності черг, затишку і комфорту, а також можливість отримати точний діагноз для подальшої успішної терапії ще

• Сб-Вс: выходной

вул. К. Левицького, 43а/2. На карті

Личаківський

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі діагностичні центри в інших районах міста Львова:

У центрі «Тріомед» проводиться діагностика патологій у роботі мозку і серцево-судинної системи, а також стану вен і артерій верхніх і нижніх кінцівок. Для цього лікарі центру використовують сучасне медичне приладдя та апаратуру, що дозволяє поставити точний діагноз навіть у найважчих випадках.

Медичний центр дає змогу пройти діагностику у таких спеціалістів, як кардіологи, судинні хірурги, неврологи, ревматологи та ін. Успіх подальшого лікування у повній мірі залежить від даних, отриманих при діагностичних маніпуляціях. Саме тому лікарі приділяють підвищену уваги не тільки при призначенні терапії, але й при обстеженні пацієнта.

Перелік послуг, що надаються у медичному центрі «Тріомед»:

• ехокардіографія;
  • дуплексне сканування:
    • вен нижніх/верхніх кінцівок;
    • артерій нижніх/верхніх кінцівок;
    • сонних та вертебральних (хребцевих) артерій;
    • ниркових артерій;
    • черевної аорти.

Обладнання медичного центру «Тріомед»:

• Toshiba PowerVision – сучасний апарат для проведення ультразвукових досліджень, який підтримує функцію кольорової доплерографії. Завдяки даному приладу лікарі центру проводять якісне дослідження кровообігу у різних ділянках тіла (кінцівки, голова, шия, серце та ін.).

Переваги діагностичного центру «Тріомед»:

• широкий спектр послуг;
  • штат складають спеціалісти з високим рівнем знань;
  • новітнє обладнання;
  • якісний сервіс;
  • відсутність черг.

Лікар-УЗІ спеціаліст досить привітний, чуткий, відповів на мої поставлені запитання. Я задоволена візитом

Христина, 11.06.2020

Лікар дуже професійний, грамотний, і дуже гарний підхід до пацієнтів.

Руслан, 20.11.2019

Все було дуже гарно. Лікар, прийняв мене, точно на час запису. Він: все ретельно пояснив; розказав; показав, порадив, що можна робити в таких випадках. Я, дуже задоволена!

Дарія, 01.08.2019

Я була записана на прийом, разом зі мною, на той самий час, було записано ще декілька людей. Я вважаю, що це не є нормально.

Юлія, 04.05.2018

Дуже уважний персонал. Буду звертатись. Запропоную своїм рідним.

Мар"яна, 07.02.2018

ул. Зубровская, 21. На карті