МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «ЄВРОКЛІНІК»

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

«Євроклінік» спеціалізована мережа центрів КТ та МРТ-діагностики, яка об'єднала найкращих лікарів-радіологів Західної України та створила всі умови для проходження високоточної діагностики, якість якої визнається авторитетними медичними закладами за кордоном та в Україні. Сучасне обладнання, досвідчена команда та європейські протоколи надання медпослуг візитна картка центру ще

вул. Миколайчука І., будинок 9. На карті

Шевченківський

Медичний центр «Євроклінік» працює за принципом консиліумного підходу до вирішення складних та унікальних випадків діагностики. При необхідності до консультування залучаються авторитетні вузькопрофільні спеціалісти.

Як пройти КТ/МРТ обстеження в МЦ «Євроклінік»?

Пройти КТ та МРТ обстеження в МЦ «Євроклінік» можна як за направленням лікаря, так і самостійно, але після детальної консультації з лікарем-радіологом, який визначить доцільність та допоможе обрати ділянку обстеження.

Як та коли отримуються результати?

Результати обстежень пацієнт отримує відразу після проходження діагностики надрукованими на плівці, CD-диску або, за бажанням, на usb-носії.

Діагностичний висновок лікаря-радіолога пацієнт отримує через 1-2 години після обстеження (в рідкісних ситуаціях, в залежності від клінічного випадку - до 72 годин). Його можна забрати особисто або отримати на електронну пошту чи в будь-який з месенджерів.

Пацієнт завжди може проконсультуватися у лікаря-рентгенолога МЦ «Євроклінік» за результатами обстеження та отримати подальші рекомендації, в якому напрямку рухатися з вирішенням проблеми зі здоров'ям.

На якому обладнанні виконуються обстеження?

В МЦ «Євроклінік» обстеження виконуються на найсучаснішому медичному обладнанні.

Медичний центр оснащений:

• магнітно-резонансними томографами з індукцією магнітного поля 1,5 Тесла (General Electric, США)
  • мультиспіральним комп’ютерним томографом GE BrightSpeed Elite (США).

МЦ «Євроклінік» - це досвід та європейські стандарти надання медичних послуг.

Хороша клініка, дуже ввічливі та приємні медпрацівники у цій клініці. Нам дуже швидко та якісно надали увесь спектр медичних послуг. Загалом все пройшло дуже добре.

Зиновія, 19.04.2024

Все було добре, візит в клініку сподобався

Тарас, 04.04.2024

Діагностику провели добре, швидко, якісно, нарікань не маю, дякую.

Василь, 30.03.2024

Залишилась задоволеною обслуговуванням - спочатку, перш ніж робити МРТ, розпитали, які потрібно було зробити обстеження, зробили. Усе дуже уважно педантично з'ясовували все.

Яна, 25.03.2024

Сподобалася клініка. Все було прекрасно у цій клініці.Дуже добре все пройшло. Дуже відповідальні та уважні працівники у цій клініці. Дівчата на рецепції теж дуже хороші, привітні та уважні.

Галина, 23.03.2024

ул. Железнодорожная, 7. На карті