Медичний центр «Усмішка»

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Для діагностування хвороб зубів та ротової порожнини у медичному центрі «Усмішка» використовується методика комп’ютерної томографії, яка дозволяє створювати тривимірне зображення сканованої області. КТ дослідження виконується на рентген-апараті ProMax ® 3D Mid. ще

• Нд: вихідний

вул. Виговського, 20 б . На карті

Сихівський

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі діагностичні центри в інших районах міста Львова:

У медичному центрі «Усмішка» для діагностування проблем ротової порожнини використовується найсучасніша методика – комп’ютерна томографія. Дане діагностичне дослідження лікарі «Усмішки» рекомендують пройти усім пацієнтам центру, незалежно від проблеми, з якою вони звернулися.

Часто пацієнта може турбувати один зуб, але ж насправді хворих зубів при цьому може бути кілька. Тому лікарі «Усмішки» завжди використовують комплексній підхід, оцінюючи не один зуб, а усю зубно-щелепну систему у цілому. Під час консультації лікарі «Усмішки», аналізуючи рентгенівський знімок пацієнта, можуть надати детальні відповіді щодо стану ротової порожнини.

Комп’ютерна томографія у медичному центрі «Усмішка» виконується на апараті ProMax ® 3D Mid (виробництво – Фінляндія), який дає змогу лікарю детально відслідкувати зміни у ротовій порожнині, діагностувати різноманітні захворювання та пошкодження.

Переваги ком’ютерної томографії

Під час проведення панорамної або стандартної рентгенографії лікар отримує лише плоске зображення об’єкта, у той час як при КТ дослідженні об’єкт візуалізується у тривимірному зображенні. В результаті лікар отримує тривимірну модель, що являє собою точну копію сканованої ділянки. Лікар може вивчати будь-які деталі об’єкту з будь-якої сторони та кута.

Подібне сканування дозволяє спеціалістам більш точно спланувати хірургічне втручання, а згодом з більшою достовірністю визначити, наскільки ефективним та точним було втручання, щоб при необхідності його скоригувати.

Апарат Planmeca ProMax ® 3D Mid на сьогодні відповідає діагностичним вимогам пародонтології, ендодонтії, імплантології, щелепно-лицьовій хірургії, ортодонтії.

Все добре. Мені сподобалось. Зробили рентген, але мені потрібно було цифрове, я сказав і мені то скинули на пошту без проблем. Ніяких заперечень, все чудово.

Юрій, 06.12.2017

ул. Щирецкая, 36 (возле СК Олимп). На карті