Клінічна лікарня Львівської залізниці

Діагностичний центр є одним з багаточисленних підрозділів сучасної лікарні Львівської залізниці. Зокрема в закладі створені центри ендоурології, ендоскопії, ендохірургії та центр жінки. Як діагностичні, так і лікувальні відділення обладнані високотехнологічною інноваційною медичною технікою та інструментарієм ще

• Сб-Вс: выходной

вул. Огієнка, 5 . На карті

Сихівський

Візитівкою діагностичного закладу є професійний штат спеціалістів-ендоскопістів, відомий в Україні, чиї практика, знання і регулярне вдосконалення навичок постійно підтверджують професіоналізм в медичній сфері. В центрі турбуються про здоров'я пацієнтів, тому впроваджують і дотримуються високих стандартів кваліфікованої медичної допомоги.

При обстеженні використовують інсуфляцію CO2, що має знеболювальний вплив. Всі обстеження безболісні та практично не несуть жодного дискомфорту. Якщо це потрібно – можуть виконуватися під місцевою або загальною анестезією. У разі необхідності, є можливість залишитися в стаціонарі під спостереженням у зручних затишних палатах.

Обстеження, які проводяться в діагностичному центрі:

• відеоезофагогастродуоденоскопія (гастроскопія);
  • відеоколоноскопія;відеобронхоскопія (бронхоскопія);
  • рентгенендоскопічне обстеження жовчевих та панкреатичних протоків;
  • ургентна ендоскопія;відеоколоноскопія через стому;
  • обстеження носоглотки, ротоглотки, трахеї, бронхіального дерева;
  • дуоденоскопія.

Повнопрофільна діагностика обладнанням експертного класу дозволяє згодом рятувати життя та якнайкраще відновлювати стан здоров’я не одній сотні пацієнтів. Наявність дитячого ендоскопа та робота кваліфікованих спеціалістів-ендоскопістів дозволяє проводити ендоскопічну діагностику у маленьких пацієнтів.

Вся діагностика та втручання записуються в цифровому вигляді з використанням програмного забезпечення ELEX. На теперішній час база включає більше 25 тис. пацієнтів, що дозволяє динамічно спостерігати за всіма змінами у їх здоров’ї.

У центрі наявна апаратура FUJINON 4450HD та OLYMPUS EVIS EXERA III, цифровим рентген-комплексом, новітніми електрохірургічними механізмами ERBE та ATOM, системами моніторинга стану хворого.

Все обладнання для обстеження обробляється автоматичними дезінфікуючою технікою та проводиться постійний хімічний і бактеріологічний контроль. Маніпуляції проводяться одноразовими інструментами, щоб уникнути можливого інфікування.

Лікар, що проводила діагностику, усе гарно зробила, докладно пояснила. Зауважень не маю, усе відбулось чітко, професійно. Візитом залишився повністю задоволеним.

Олег, 17.01.2024

Дуже хороша лікарка. Все пояснила, все як має бути.

Степан, 20.12.2021

Отримав дуже кваліфіковану диагностику -відеобронхоскопію і консультацію від лікаря Чиж Лілія Борисівна. Персонал діяв уважно і делікатно в складной процедурі.

Андрій Болюх, 01.07.2021

Хотіла б сказати дякую лікарю, саме Лілії Борисівні. Мене дуже здивувала їхня підтримка і терпіння, ставлення до пацієнтів.

Марта, 27.05.2020

ул. Озаркевича, 4. На карті