148 відгуків

Уніклініка

• Паркінг,

UniКлініка (Уніклініка) є спеціалізованою сучасною клінікою, послуги якої включають повний спектр ультразвукової діагностики для дорослих пацієнтів, новонароджених, а також повну діагностику стану плода в материнській утробі. Висока точність діагностичних досліджень в UniКлініке забезпечується провідним в своїй лінійці ультразвуковим апаратом Voluson E8 Expert від General Electric (Великобританія), що є до того ж визнаним лідером галузі. ще

• Нд: вихідний

вул. Героїв Сталінграда, 4 корпус 4. На карті

Оболонський , м.Оболонь

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
    Схожі діагностичні центри поблизу в місті Києві:
  • Діагностичний центр
    • Нд: вихідний

ул. Маршала Малиновского, 13. На карті

Оболонський , м.Оболонь

UniКлініка - одна з небагатьох клінік, в якій об'єднані європейський підхід до алгоритмів діагностичного обстеження пацієнтів, передове обладнання для діагностики і високий професіоналізм персоналу.

Унікальною особливістю UniКлінікі є її орієнтація на розвиток в Україні медицини плода. Так, тільки в UniКлініці проводиться весь спектр діагностичних досліджень стану плода, завдяки чому вдається на ранніх етапах виявити такі порушення, як резус-конфлікт у матері і дитини, вроджені вади розвитку, фето-фетальний трансфузійний синдром, селективну затримку розвитку плода в двійні та ін., і своєчасно надати допомогу.

Послуги діагностичного відділення медцентру Uniклініка (Уніклініка)

Перелік діагностичних послуг, які надаються в UniКлініка:

• УЗД вагітності:
    • УЗД плоду на будь-якому терміні вагітності;
    • УЗД скринінг вагітності (11-13 (+6) тиждень, 18-21 тиждень, 32-34 тиждень);
    • УЗД при багатоплідній вагітності з/без ускладнень;
    • УЗД при вроджених вадах розвитку у плода;
    • УЗД при ускладненнях вагітності з погіршенням стану плода (анемія плода, затримка розвитку плода та ін.);
    • доплерографія плода (з оцінкою матково-плацентарного кровотоку, плодового кровотоку);
    • побудова об'ємних 3D / 4D зображень плода, моніторинг рухів і емоцій;
    • УЗД вилочкової залози;
    • УЗД ОЧП і заочеревинного простору та ін.;
  • гінекологія:
    • відеокольпоскопія;
    • УЗД органів малого тазу трансвагінальним датчиком;
    • УЗД молочних залоз;
  • урологія:
    • УЗД простати;
    • УЗД органів мошонки;
    • УЗД статевого члена та ін.;
  • УЗД загальна:
    • м'яких тканин;
    • суглобів;
    • лімфовузлів;
    • нирок і сечового міхура;
    • щитовидної залози та ін.;
  • доплерографія:
    • вен і артерій кінцівок;
    • судин шиї;
    • ниркових артерій;
    • судин статевого члена і ін.

Весь спектр ультразвукових досліджень в UniКлініка проводиться на експертному ультразвуковому сканері Voluson E8 Expert від General Electric (Великобританія), який займає лідируючі позиції серед ультразвукового обладнання, що підкріплюється чудовою якістю зображень у всіх областях використання.

У Voluson E8 Expert ідеально поєднуються останні технології і досягнення в області ультразвуку, серед них:

• динамічне багаточастотне фокусування, що забезпечує широку зону фокусування і збільшення глибини проникнення ультразвуку;
  • багатопроменева методика діагностики з функцією об'ємного реконструкції (3D/4D), високоточним, енергетичним і кольоровим допплерівським картуванням;
  • об'ємна реконструкція в режимі реального часу з можливістю отримання до 45 обсягів в секунду;
  • органоспецифічний режим придушення перешкод і шумів;
  • автоматична оптимізація зображення в будь-якому режимі сканування;
  • кодоване випромінювання і візуалізація з кодуванням гармонік та ін.

Сучасне і дуже професійне обладнання, приємний персонал. Все показали, пояснили, зробили гарні фото. Картинка ідеальна! Докладний протокол з доплерометрією. Однозначно можу рекомендувати.

Альона, 07.03.2020

Доктор-УЗИ специалист все понятно объяснила и внимательно посмотрела ребенка. Все прошло хорошо

Александра, 27.02.2020

Приятный персонал. Всё профессионально, тактично. Быстро, но при этом сформировали полную картину УЗИ, всё комментировалось.

Анастасія, 07.02.2020

Все было замечательно. Персонал прекрасный, вежливый.

Ирина, 04.01.2020

В клинике вроде ничего, но вышла с клиники и не поняла что и как. Результат я не поняла.

Галина, 09.09.2019

ул. Новоконстантиновская, 15/15. На карті