174 відгуки

Профімед

Медичний центр В «ПРОФІМЕД» всі пацієнти можуть пройти діагностичне ультразвукове дослідження на обладнанні Aloka. За допомогою кольорового доплера фахівці центру діагностують дрібні зміни у роботі систем і органів ще

• Нд: вихідний

вул. Леваневського, 9. На карті

Солом'янський , м.Шулявська

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

У багатопрофільному центрі «Профімед» проводяться діагностичні обстеження, що дозволяють з високою точністю досліджувати органи, системи організму.

У центрі можна пройти УЗ-дослідження по гінекології, гастроентерології, хірургії, урології.  А саме УЗД:

• ОЧП (органів черевної порожнини);
  • статевого члена;
  • мошонки;
  • сечового міхура і заочеревинного простору;
  • органів малого таза у жінок за допомогою внутрішнього і зовнішнього датчиків;
  • вагітності на I, II, III триместрах;
  • щитовидної залози;
  • молочних залоз;
  • органів малого таза у чоловіків за допомогою зовнішнього датчика.

Дослідження проводиться на ультразвуковій системі Aloka, що дозволяє виявити запальні процеси, новоутворення на ранній стадії.

Переваги ультразвукової діагностики в «ПРОФІМЕД»:

• нешкідливість проведення обстеження для організму пацієнта;
  • висока інформативність результатів дослідження;
  • безболісність даного діагностичного обстеження;
  • можливість проведення даного обстеження для різних органів і систем людини.

У «ПРОФІМЕД» після інформативної діагностики пацієнт отримує направлення до профільного лікаря на консультацію і роз'яснення результатів дослідження.

В клініці було все добре дякую, дуже добре прийняли, зустріли, все гарно

Ганна, 10.11.2023

Візитом залишився задоволеним - отримав усе на що розраховував. За потреби звертатимусь ще. Рекомендую.

Роман, 06.12.2022

Візитом у клініку залишився дуже задоволеним – мене зустрів привітний та професійний персонал. Фахівець, що проводив мені діагностику, був досвідченим і навіть провів консультацію що до побаченого. Обов'язково за потреби звертатимусь ще. Рекомендую.

Павло, 06.12.2022

В клинике не очень хорошие условия, в санузле грязно, гигиена отсутствует. Очень некомфортно было. А доктор мне понравился!

Евгения, 26.03.2021

Доктор УЗИ- специалист очень хороший, все внятно объяснила, порекомендовала через определенное количество времени проверится еще раз, чтобы не было никаких острых последствий.

Анастасия, 18.08.2020

ул. Касияна, 2/1. На карті