4.7
2 відгуки

Porcelain-Esthetics (Порцелян-Естетікс)

• Оплата карткою,

Діагностичний центр при клініці «Porcelain-Esthetics» пропонує пацієнтам пройти високоточну ультразвукову діагностику, яку вважають однією з найбільш інформативних методик дослідження в медицині, а також отримати докладний експертний висновок. ще

• Нд: вихідний

вул. Отто Шмідта, 26 б. На карті

Шевченківський , м.Лук'янівська

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Найбільш значуща перевага УЗД - це повна нешкідливість процедури для організму, так як представлений спосіб діагностування не робить ніяких несприятливих впливів. У разі, якщо доктору або пацієнту необхідно упевнитися в поставленому діагнозі, ультразвукові дослідження можна провести вдруге без побоювань про здоров'я.

В рамках однієї маніпуляції, здійснюваної УЗД-спеціалістом, можна провести перевірку багатьох систем і органів.

Діагностичний центр «Porcelain-Esthetics» здійснює ультразвукові дослідження різних напрямків, використовуючи сучасні методики та високотехнологічне обладнання.

Фахівці медичного закладу мають володіють багаторічним досвідом у проведенні ультразвукового дослідження. Для сканування органів застосовується апаратура експертного класу, яка здатна визначити всі найдрібніші подробиці будови органів.

В діагностичному центрі «Porcelain-Esthetics» можна пройти такі види УЗД:

• щитовидної залози;
  • нирок;
  • молочних залоз;
  • лімфатичних вузлів;
  • сечового міхура;
  • області черевної порожнини і заочеревинного простору;
  • гінекологічне.

Кваліфікація і досвід експертів діагностичного кабінету «Porcelain-Esthetics» в сукупності з лояльною ціновою політикою, атмосферою комфорту, професійним обладнанням, зручним для пацієнтів графіком є ​​його безумовними перевагами і показниками першокласної клініки.

с. Ходосовка, ул. Берёзовая, 2. На карті

Киевская область