Поліклініка сім'я, медичний центр

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

МЦ «Поліклініка сім’я» - багатопрофільний поліклінічний заклад сімейного типу. ще

• Вс: 9:00-14:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 56, оф.2б. На карті

Дарницький , м.Харківська, м.Вирлиця, м.Позняки

МЦ «Поліклініка сім’я» - це багатопрофільний  поліклінічний заклад сімейного  типу.

В клініці працюють лікарі гінекологи, урологи, хірурги, проктологи,стоматологи, ЛОР, терапевти,ендокринологи, кардіологи,гастроентерологи, неврологи, педіатри. дерматологи

В умовах клініки виконуються УЗД та лабораторні дослідження.  Всі лікарі клініки  мають великий досвід практичної та наукової роботи, та атестовані на 1-ш та вищу кваліфікаційну категорію.

В умовах клініки виконуються УЗД та лабораторні дослідження.

Денний стаціонар МЦ дає змогу виконувати внутрішньовенні крапельні внутрішньомязові  ін’єкції та гінекологічні , урологічні,  хірургічні. проктологічні  ЛОР оперативні втручання та маніпуляції.

Лікарі клініки при необхідності мають можливість провести оперативні втручання з наступною госпіталізацією на базі наших партнерів.

Клініка дуже сподобалася. Все пройшло добре, хороша клініка.

Руслан, 25.04.2024

Клініка нормальна.Сервіс гарний, лікарі у клініці теж гарні. Мені все сподобалось.

Катерина, 03.02.2024

Усе пройшло нормально - добре прийняли, гарно зробили УЗД.

Юлія, 06.10.2023

Персонал увесь привітний. Гігієна клініки на висоті.

Анна, 27.09.2023

Воздухофлотский проспект 9. На карті