Відділення пластичної хірургії та лазерної урогінекології Клінічної академії лазерної медицини CALM (Калм)

Медичний центр CALM (Калм), лікарі якого займаються діагностикою та вирішенням проблем у галузі гінекології, мамології, урології, проктології флебології, а також пластичною хірургією. Оснащена операційна, реанімація, нове обладнання, затишні палати, а головне – компетентні лікарі, що гарантують якість послуг та комфорт пацієнта. ще

• Пн-Вс: 10:00-20:00

пр. Коломийський, 17/31а. На карті

Голосіївський , м.Васильківська

Мережа медичних центрів Clinical Academy of Laser Medicine CALM (Калм) надає широкий спектр послуг.

НАПРЯМКИ РОБОТИ:

• флебологія
  • проктологія
  • лапараскопічна хірургія
  • стоматологія
  • косметологія класична та ін'єкційна

У клініці Clinical Academy of Laser Medicine CALM (Калм) клієнтоорієнтований підхід. Сервіс починається з якості кави та закінчується якістю наданих медичних послуг.

Клініка Clinical Academy of Laser Medicine CALM (Калм) має новітнє обладнання світових брендів: сучасні лазерні системи для вирішення естетичних та хірургічних проблем та апарати для діагностики та лікування останніх поколінь. А рівню нашої операційної можуть позаздрити багато клінік.

Всі процедури у клініці проводяться з дотриманням правил асептики та антисептики. Прийом пацієнтів здійснюється виключно компетентним персоналом із медичною освітою.