3 відгуки

Olymed, Gastro Zentrum (Гастроцентр Олімед)

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Діагностичний гастро центр «Olymed» - спеціалізоване медзаклад, основним напрямком діяльності якого є комплексне лікування хвороб гастроентерологічного профілю. Сучасне обладнання, яким оснащений «Olymed» дозволяє швидко і з високою інформативністю проводити різні види ендоскопічної та ультразвукової діагностики. ще

• Сб: вихідний
  • Нд: вихідний

вул. Метрологічна, 17/1. На карті

Голосіївський , м.Теремки

В діагностичному центрі «Olymed» досвідчені фахівці з ендоскопії та ультразвукової діагностики проводять різні діагностичні процедури, спрямовані на детальне і інформативне обстеження органів травного тракту.

Ендоскопічні методики, використовувані в зонах загального користування:

• езофагогастродуоденоскопія (що включає збільшувальну / узкоспектральную ендоскопію, хромоендоскопія);
  • колоноскопія (що включає збільшувальну / узкоспектральную ендоскопію, хромоендоскопія);
  • ректосігмоскопія (що включає збільшувальну / узкоспектральную ендоскопію, хромоендоскопія);
  • капсульна інтестіноскопи;
  • комбінована ентероскопія з пероральним та трансанальна доступом;
  • глибока пероральна ентероскопія;
  • глибока трансанальная діагностична ілеоскопія;
  • ендосонографія:
    • стравоходу і середостіння;
    • панкреатобіліарної зони;
    • шлунка;
    • прямої кишки.

Ультразвукові дослідження, які можна пройти в діагностичному центрі «Olymed»:

• жовчного міхура, жовчних шляхів (використовуючи функціональні проби;
  • селезінки;
  • підшлункової залози;
  • печінки;
  • нирок, сечового міхура (+ визначення залишкової сечі);
  • ОЧП (органи черевної порожнини) і заочеревинного простору.

Обладнання, що використовується в «Olymed»:

• Olympus EXERA III (серія 190) - трансназальний ендоскоп останнього покоління, єдиний в Україні апарат, що дозволяє візуалізувати слизову, використовуючи функцію NBI (узкоспектральная ендоскопія). Діаметр ендоскопа в розмірі не перевищує розмір звичайної таблетки, що продається в аптеці;
  • Olympus EU-ME1 - комбінований процесор для проведення ендосонографії. Перевагою даного апарату є висока якість зображення, велика деталізація;
  • UCT 180 Olympus - японський ехондоскоп, що представляє останнє покоління техніки. Його перевагами є підвищена гнучкість, можливість проведення процедури тонкоголкової біопсії.

пер. Обсерваторный, 3А. На карті

ул. Деловая, 5-б, 2-й этаж, оф. 205. На карті